Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jitka Čvančarová: Těší se na dceru?

Jitka Čvančarová: Těší se na dceru?
Jitka Čvančarová: Těší se na dceru?
Zdroj: Ivan Kahún

Herečku Jitku Čvančarovou čeká v únoru velká životní změna.

Hollywood by k nim mohl chodit pro inspiraci na romantické love story. Před dvěma lety se seznámili v taneční soutěži StarDance a dnes už to vypadá, že se pro sebe narodili. JITKA ČVANČAROVÁ (33) a Petr Čadek (32). Štastná událost, narození první dcery, je čeká v únoru. „Nejsem žádná princezna, ale miminko mi dává celkem zabrat. Jednoduché období to rozhodně není, ale stojí to za to! Jsou chvíle, kdy bych klidně brala i čápa, ale ti to prý vzdali. Přesto všechno jsem šťastná a na prcka se s mužem moc těšíme,“ prozrazuje Jitka.

Diksutujte: Co si myslíte o tom, že Jitka v únoru porodí a od března bude hrát v muzikálu Bídníci?

Jitka Čvančarová Jitka Čvančarová Zdroj: Ivan Kahún

Jste teď citlivější a pláčete u filmů?
Jistě! Ten nával hormonů je nekompromisní. Je nádherné nás těhotné pozorovat. Moje drahá kolegyně Zuzana Slavíková mne nejen ujistila, že moje reakce jsou naprosto normální, ale navrch přidala několik historek, jak se v šestém měsíci těhotenství rozplakala při nákupu u řezníka, protože neměli maso pro psa. A to Zuzana s hysterií normálně rozhodně nemá nic společného. Jsme prostě trochu blázni.

Jak se těšíte na svou dceru? Dává mateřství smysl vašemu životu?
S Petrem jsme si moc přáli miminko a jsme šťastní, že vše běží standardně a že jsme v pořádku. Pohlaví našeho potomka pro nás není podstatné. Prostě se těšíme na človíčka, který k nám přijde, jaká osobnost si nás vybrala za rodiče. Prožíváme krásné životní období.

Jak jste pokročili v přípravách miminkovského pokojíčku?
Teď je právě ta doba, kdy se mu věnujeme. Nic nepřeháníme. Pokojíček tvoří muž, je kreativní a strašně ho to baví. Spoustu oblečení podědíme.

Tip KAFE.cz

Celý rozhovor si můžete přečíst v časopise Story, které je právě na novinových stáncích.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky