Čvančarová se studem nikdy problém neměla. Odhalené modely ani lechtivé scény ve filmech jí nejsou cizí. Fanouškům tak na svůj Instagram jako důkaz přidala fotografii, na které je vidět, že minimálně od pasu nahoru jí tělo zakrývá batoh a hlavu zahřívá čepice.

Nezapomenutelné róby

Půvabná herečka miluje provokování. Je si moc dobře vědoma svých předností a rozhodně se je nebojí použít. V hlavní roli každého outfitu jsou zpravidla její ženské křivky a výrazné poprsí. Čvančarová si dává nejvíce záležet na oufitech, které vyveze na filmový festival do Karlových Varů. Její odvážné modely k festivalu už neodmyslitelně patří.

V roce 2016 dorazila na červený koberec v černých šatech s krajkou. Šaty byly místy průhledné a ukazovaly tak decentně její výstřih i nohy. Při této volbě outfitu ovšem nechala fanoušky pohrát s lehkou představivostí.

To už se ovšem nedá říct o růžových šatech z roku 2017. Do Karlových Varů si na zahájení festivalu vzala šaty od návrhářky Natali Ruden s obrovským výstřihem, který odhaloval její poprsí. O těchto šatech mluvil snad každý. Fanoušci a veřejnost se tehdy rozdělili na dva tábory. Jedni si nemohli výstřih Čvančarové vynachválit, druzí ho považovali za vulgární.

Nahota před kamerou

Jitku Čvančarovou a její křivky milují nejen muži, ale i ženy, které mají nějaké to kilo navíc. Pro ty je herečka opravdovou inspirací. I přesto, že nemá modelkovské míry, je jednou z nejvíce obsazovaných českých hereček. Za oblibou Čvančarové nestojí jen její dokonale ženské křivky, ale i její odvaha. Před kamerou se nebála hned několika odvážných scén. V seriálu Až po uši si vyzkoušela například milování s ženou. Na své si přišli i diváci kultovního seriálu MOST! ve kterém nosila představitelka drsné Ilony obepnuté šaty s leopardím vzorem a hlubokým výstřihem. Odvaha se Čvančarové zkrátka vyplácí.

Související články