Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jitka Čvančarová otevřeně o manželství: Umíme spolu žít na hraně

Jitka Čvančarová
Jitka Čvančarová
Zdroj: Profimedia
Jitka Čvančarová

I když Jitka Čvančarová působí smyslně a žensky, cítí prý v sobě hodně mužské energie. Bez problémů dokáže vzít do ruky kladivo nebo šroubovák. Herečka ale zároveň přiznává, že to může v manželství s tanečníkem Petrem Čadkem způsobit nejednu prekérní situaci.

Oblíbená herečka Jitka Čvančarová poznala svého muže v době, kdy tančila v televizní soutěži StarDance. Mezi dvojicí údajně okamžitě přeskočila pověstná jiskra, brzy spolu začali chodit a po roce a půl se vzali. Později se páru narodila dcerka a syn.

Na Petra se můžu spolehnout

Přestože se partneři občas neshodnou, vždycky se podporují a pomáhají si. "Je to skvělý člověk, na kterého se můžu spolehnout. Pro mě jsou morální hodnoty, jako čestnost a spravedlivost, zásadní," popsala před časem svého muže Jitka v magazínu Aha! pro ženy.

Sympatický tanečník musí Čvančarovou bezmezně milovat, a zřejmě jí proto také leccos odpustí. Nedávno herečka například přiblížila, jak v jejich manželství řeší neshody. "Občas je ta argumentace i emotivní, hlavně z mé strany, protože já jsem oheň a můj muž voda. Ale nakonec dojdeme ke shodě, i když to někdy může být delší cesta," přiznala herečka v rozhovoru pro Marianne.

To ale není zdaleka všechno, s čím se Petr musí v manželství vyrovnávat. Jitka totiž připustila, že se mnohdy chová spíše jako chlap. "Mám hodně mužské energie. V čistě ženském kolektivu ani dlouho nevydržím. Nevyhovuje mi. Mám radši chlapskou přímost… Umím vzít do ruky šroubovák, kladivo, vrtačku. Vyřeším spoustu technických věcí," uvedla pro časopis Sedmička.

Křehčí a bezradnější ženy

Kdekoho proto asi hned napadlo, jak na takové chování asi reaguje její manžel "Asi je pravda, že muži mají raději křehčí, bezradnější ženy, protože jim dodávají pocit té mužské nadvlády. Se mnou je to náročnější, myslím, že můj muž se fakt nadře," přiznala upřímně Čvančarová, která si zahrála v seriálu Kukačky nebo Hlava medúzy.

Přesto Čvančarovou s manželem pojí neobyčejně silné pouto. "Jsme nejšťastnější, když můžeme být prostě a jednoduše spolu. Když žijeme každodenní obyčejný život. Jsme blázni, co se radujou i z titěrností. Umíme spolu žít na hraně, ne jen v hojnosti a pohodě. Umíme se vzájemně číst, držet se ve chvílích, kdy se sám člověk neudrží, umíme se chápat, taky štvát i inspirovat," doplnila herečka pro Marianne.

Momentka z manželství Jitky Čvančarové a Petra Čadka.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU