Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jitka Boho září štěstím, nový partner má vášeň pro stejnou věc

Jitka Boho má nového partnera
Jitka Boho má nového partnera
Zdroj: Profimedia
Jitka Boho má nového partnera

Ne každý se může pochlubit tak adrenalinovým příchodem Nového roku jako modelka a Miss Jitka Boho, která ho přivítala po boku nového přítele trochu netradičně - pomáhali na svět dvěma jehňátkům.

Nový partner krásné Jitky Boho, která se ve třiceti začala vybarvovat a z cudné dívky se stala pěkná dračice, je kromě pražského radního také nadšený zemědělec. Naposledy sice modelka překvapila divokými kérkami na svém těle v kombinaci s lechtivými fotkami, ale nebojí se ani jiných adrenalinových aktivit.

Její Tomáš je totiž také vášnivým chovatelem ovcí a to se stalo Jitce na Silvestra osudným. Nebýt toho, nejspíš by si nikdy nevyzkoušela, jaké to je pomoci na svět dvěma jehňátkům, a to přímo na Nový rok.

Boho miluje přírodu i zvířata stejně jako její nový partner

Boho je známá svým kladným vztahem k přírodě a ke zvířatům, musel to tedy pro ni být nezapomenutelný zážitek. Radního za Starosty si také kvůli lásce ke zvířatům velmi váží.

„Je mi s ním moc hezky, máme mnoho společných zájmů, především přírodu a zvířata,“ pochvalovala si pro Blesk.

Pár očekával, že si u Tomáše na ranči užijí romantický příchod roku 2022 v sepjetí s přírodou, ale takový fičák rozhodně nečekal. Ovčí dvojčátka se rozhodla přijít na svět.

Porod jehňátek na Nový rok si užila se vším všudy

"Stihla to ještě v roce 2021. Včera se nám narodila 2 jehňátka a mají se čile k světu," napsal si Hřebík na Instagram.

Jestli u porodu byla i šestiletá dcera modelky, Rosálie, není jisté. Dle Jitčina okolí si ale s maminčiným novým partnerem rozumí i ona. Není tedy proč čekat a Jitka může začít nový život po boku nového partnera. Snad měla tentokrát šťastnou volbu.

Radní Hřebík ale na nemakačenka rozhodně nevypadá a korunou také nesmrdí, Boho ho tak zcela jistě nebude muset živit jako to bylo v případě jejího bývalého manžela.

„Necháváme to přirozeně plynout, na nic netlačíme. Uvidím, co nám osud přinese,“ prozradila šťastná tmavovláska.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky