Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jitka Boho: Vrhla se do nového vztahu, stejnou chybu už ale znovu udělat nechce

Jitka Boho
Jitka Boho
Zdroj: Profimedia
Jitka Boho

Zpěvačka a modelka Jitka (Boho) (28) se loni v srpnu i s dcerou odstěhovala od manžela, dlouho sama ale nezůstala.

Minulý týden se poprvé na veřejnosti ukázala se svým novým přítelem, režisérem Matějem Liškou, když společně s dětmi vyrazili oslavit dětský den. Jitka je s manželem, muzikantem Lukášem Boho, momentálně v rozvodovém řízení, na všem už se ale domluvili, takže novou lásku nechce skrývat. Je zamilovaná až po uši a doufá, že jí to ještě nějakou dobu vydrží. 

Donedávna jste trávila většinu času na Moravě. Jak to máte teď?

Od počátku koronaviru jsem v Praze. Bylo to trochu komplikovanější v tom, že všechno bylo zavřené a vybavování bytu tak bylo o to složitější, ale naštěstí jsem to zvládla. Od února jsem tady v Praze, mám tady trvalé bydliště, stejně jako dcera, jsme Pražandy.

Bydlíte u partnera? Jak dlouho jste vůbec spolu?

Už jsme spolu déle. Říkala jsem si, že je divné, že na to ještě nikdo nepřišel. Jsme spolu od zimy, přesně od přelomu února a března. Oba jsme se shodli na tom, že náš vztah chceme budovat postupně a nepůjdeme k sobě hned bydlet. Chceme se nejdřív poznávat, protože jsme zvyklí vrhat se do všeho po hlavě, teď to máme naopak. Oťukáváme se, děti se oťukávají a myslím, že je to takhle správně. Co bude dál, uvidíme. Teď si užíváme přítomnost a ta je, jak ráda říkám, prostě boží! (smích)

Dokážete si s partnerem představit další miminko?

Dokážu si to představit. Jsem ještě mladá. On už tedy tak mladý není (smích), ale u chlapů se říká, že mají čas, tak uvidíme, jak se to vyvine. Chtěla bych se teď věnovat hlavně studiu a nevím, jak se to podaří skloubit.

Chcete znovu nastoupit do školy?

Už jen dálkově. Nějak pociťuji, že mi to chybí a že bych se chtěla dál vzdělávat. Nejvíc mě baví biologie a přírodní vědy, ale u nich je potřeba, aby se tomu člověk věnoval na sto procent už od střední školy. Kdysi jsem studovala necelý rok biologii a geologii na přírodovědecké fakultě, ale zjistila jsem, že to nejde skloubit s dalšími věcmi. Teď jsem si našla obor, kterému bych se mohla věnovat, a to jsou mezinárodní vztahy a diplomacie.

Se zpěvem chcete seknout?

Nedávno jsem nahrála svůj první autorský song. Pomohl mi s tím Karelll, který byl letos v Eurovizi, a do měsíce bych chtěla stihnout i videoklip, aby píseň v září vyšla. Hudbě se chci věnovat dál, nechci s ní skončit.

Jaké máte plány na prázdniny?

Vzhledem k tomu, že máme děti, tak je trochu náročnější skloubit naše kalendáře, ale snažíme se o to. Chceme pár dní strávit jen spolu a pak samozřejmě i s dětmi. Já bych ráda k moři do Řecka, tak uvidíme.

Autor: Lucie Vodáková

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky