Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jitka Boho oznámila rozchod: Takový je holt život, říká modelka

Jitka Boho a Matěj Liška
Jitka Boho a Matěj Liška
Zdroj: Profimedia
Jitka Boho a Matěj Liška

Bývalá miss Jitka Boho je opět single! Mamince pětileté Rosálie se po necelém roce rozpadl vztah s režisérem Matějem Liškou, se kterým plánovala svatbu a další miminko.

Jitce Boho vztah s manželem Lukášem Boho nevyšel, půvabná maminka ale dlouho sama nezůstala. Krátce po rozvodu se seznámila se sympatickým režisérem Matějem Liškou a vypadalo to na velikou lásku.

„Dohromady jsme se dali někdy v únoru a jsem zamilovaná. Seznámili jsme se při natáčení, kdy jsem si u auta přibouchla nechtěně palec do dveří. Matěj to celé režíroval a pak mi posílal záznam té nehody a my si začali psát,“ představila Blesku bývalá miss loni v červnu svého nového partnera.

„S Matějem spolu zatím nebydlíme. Máme dohodu, že budeme první rok každý ve svém a pak teprve uvidíme. Popravdě se už ale bavíme i o takových věcech, jako je miminko a svatba,“ plánovala modelka dokonce veselku. Nakonec ale nedošlo ani na společné bydlení.

„Do ničeho se příliš nehrneme,“ tvrdila Jitka Boho v únoru

Vztah Jitky Boho s Matějem Liškou působil navenek idylicky. Patrneři se společně starali o tři děti, režisér měl z předchozího vztahu dvě, modelka dceru Rosálii, a vypadali jako spokojená rodinka.

Z původních plánů na společné bydlení ale po roce sešlo, na začátku roku Boho tvrdila, že s přítelem ještě nejsou na stěhování připraveni. 

„Nebydlíme spolu, necháváme to plynout. Já jsem u sebe v bytě ráda, vypiplala jsem si to tam, takže si neumím představit, že se budu teď po roce stěhovat. Bydlíme kousek od sebe. Oba jsme se trošku ponaučili z těch předchozích vztahů a do ničeho se příliš nehrneme,“ objasnila tehdy Jitka webu Super.cz.

„Získala jsi mé srdce, ale já to tvé ne,“ napsal Liška Jitce Boho vzkaz na sociální síti

Jako první informaci o rozchodu zveřejnil Matěj Liška, který nahrál na svůj Instagram dojemné video s Jitkou Boho a připsal vzkaz: „Jitřenko, děkuji ti za vše! Získala jsi celé mé srdce, ale já to tvé ne,“ napsal evidentně zdrcený režisér.

Rozchod pak potvrdila i samotná Jitka Boho, která prý informaci nechtěla zveřejňovat hned, její ex ji ale předběhl.

„Nechtěla jsem to řešit veřejně, ještě takto brzy. Ale když už se to stalo, mohu tedy jen potvrdit, že je to pravda. Nehledala bych za tím žádnou senzaci, takový je holt život,“ sdělila modelka výše zmíněnému webu s tím, že více nehodlá věc komentovat.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky