"10. 10. 2022 se stal pro mě opět tím nejsilnějším a nejkrásnějším dnem, jako tomu bylo 29. 11. 2015 s Rosálkou," ozvala se Jitka Boho fanouškům na Instagramu den po porodu.

Modelka přiznala, že příchod syna na svět nebyl zrovna jednoduchý, jelikož chlapec vážil téměř čtyři kilogramy.

"Jsi statečný, Tadeášku, protože to byla s tvými 3970 gramy makačka nejen pro maminku, ale i pro tebe," dodala pyšná dvojnásobná maminka, která hlavně ocenila profesionální přístup personálu v porodnici.

Teď si dám chvilku pohov

"Díky Bohu za takový obrovský dar a díky Bohu za takové lidi jako je pan profesor Pařízek. Jsem nesmírně vděčná, že tady u nás můžeme mít, my ženy, takovou péči. Cítím obrovskou pokoru a vděk vůči všem lékařům a sestřičkám," pěla Jitka Boho chválu na celý porodnický tým.

"Opět jsem se přesvědčila, že Apolinář je moje srdcovka a místo, kde bych rodila zas a znovu, i když teď si dám asi chvíli pohov," směje se influencerka.

"Samozřejmě děkuji tatínkovi za tak krásného syna. Hlavně, ať jsme zdraví celá rodina," uzavřela Jitka Boho, která dala synovi krásné jméno Tadeáš. K narození chlapečka gratulujeme a přejeme celé rodině mnoho zdraví.

"No jupí. Moc gratuluju a Tadíkovi stálé zdraví, senzační rodiče a ty správné lidi kolem sebe," napsal ke snímku Roman Vojtek. "Moc blahopřeju celé rodině. Ať je Tadeáš zdravý a šťastný," přidala se Monika Absolonová.

Rosálka se dočkala malého brášky

Související články