Jitka si druhé těhotenství užila po boku partnera Tomáše Hřebíka. Otěhotnět stihla po velmi krátké známosti, pár spolu oslavil nedávno jeden společný rok. Před narozením jejich syna se stihli už i sestěhovat.

Otevřené přiznání

Sympatická brunetka se nebála fanouškům ukázat v celé své kráse, na sociální sítě se zvěčnila ve spodním prádle. "Pomalu, ale jistě. Do cvičení se dokopu, to mě fakt baví a chtěla bych začít i běhat, to ale s ohledem na kojení asi nejde, ne? S tím mým jídelníčkem to moc nejde. Jak já ty brambůrky a hromadu lupínků a müsli miluju! Jedla bych i víc zeleniny a hromadu jablíček, ale to Tedíkovi moc dobře nedělá," připsala otevřeně k fotografii. "Pokud jste na tom podobně, nevzdávejte to, já to taky nevzdám a budu makat. Mám pak ze sebe lepší pocit, to se ví, o energii a čistější hlavě nemluvě. A samozřejmě, vše má svůj čas, to je taky jasné," poradila Jitka svým sledujícím. Na závěr svého příspěvku otevřeně přiznala, že na fotografiích má stahovací prádlo. Na poslední ze série fotek si stahovací kalhotky stáhla z bříška, aby ukázala, jak její břicho po porodu doopravdy vypadá.

Fitko kousek od domu

Postupem času se Jitka plánuje přesunout do fitka. "Cvičila jsem, než jsem otěhotněla, docela pravidelně a bavilo mě to. Potom v těhotenství jsem byla spíše opatrnější, dávala jsem přednost přirozenému pohybu, třeba chůzi. Navíc jsme rekonstruovali, takže pohybu jsem měla dost. Teď bych se k tomu ráda vrátila, říkala jsem si, že bych si našla trenéra nebo trenérku a zkusila trochu posilovat," prozradila pro web životvčesku.cz. Modelka měla k pohybu vždy blízko, například v show Tvoje tvář má známý hlas ukázala své pohybové nadání, když u zpívání i tančila. "Rosálka už je ale docela velká a malého umí na chvilku zabavit, tak věřím, že s tatínkem to zvládnou," doufá tak, že se jí večer postupem času podaří na chvíli vyrazit do posilovny, kterou má pár minut od domova.