Vůbec první se představil Ufon. Porotci o něm stále nic moc neví, jsou si však jisti, že je detailistou. „Já jsem si myslel, že naprosto vím, že je to David Kraus. Teď mám ale v prtfoliu dva kuchaře,” nevěděl si rady herec Jakub Prachař. „Mně ty pohyby okamžitě připomněly film Mars útočí. Možná je tam schovaná žena. Ty pohyby pánví,” spekulovala po vystoupení Ufa Marta Jandová.

Zato Jiřina Bohdalová si nad odhalováním masky moc hlavu nelámala. „Je to Adam Mišík,” vykřikovala sebejistě a stála si za svým.

Postava Ufona patří k největším tajemstvím soutěže

„On je tak roztomilý. Já bych si ho vzala domů,” mohla se utleskat Jiřina Bohdalová, když na pódium vtrhnul se svým tanečním číslem uragán Buldoček. Vystoupení zvedlo ze židlí publikum a Jiřina měla na tváří úsměv od ucha k uchu. Na Buldočkovi mohla oči nechat.

Zato zpěvačka Marta Jandová Buldočkův tanec zkritizovala. Ve finále si však porotci stále nebyli jisti, kdo by se pod maskami mohl ukrývat. Mají tak před sebou k rozluštění ještě několik záhad. Jak to celé dopadne a jsou jejich tipy vůbec správné?

Buldoček patří k oblíbencům i mezi diváky

Hlavním úkolem porotců pořadu Zlatá maska je odhalit slavné osobnosti skrývající se v nejrůznějších převlecích. Vůbec prvním odhaleným se stal známý kuchař Zdeněk Pohlreich coby Krokouš. S dalšími maskami si už porotci ale rady neví. Jak to celé dopadne?