Zdá se, jako by snad vůbec neztrácela elán. Legendární herečka Jiřina Bohdalová je i ve svých devadesáti letech stále neuvěřitelně čilá a rozhodně nepatří mezi ty, kteří by seděli doma a užívali si poklidného stáří. Hvězda mnoha známých filmů se stále ráda pobaví, což dokázala i na nedávné oslavě 77. narozenin hudebního producenta Františka Janečka, kam se vypravila společně se svým vnukem režisérem Markem Ciccotti. Zpočátku ovšem mnozí netušili, o koho vlastně jde!

Její doprovod vzbudil zájem

Když Jiřina Bohdalová se svým doprovodem na oslavu dorazila, mnozí z přítomných vůbec nevěděli, kdo se pod dlouhými vlasy a vydatným plnovousem skrývá. Nešlo přitom o nikoho jiného než o jejího staršího vnuka Marka Ciccotti. „Když přítomní zjistili, že je to její vnuk, zůstali z jeho zjevu v němém úžasu,” uvádí web pluska.sk. Jde přitom zřejmě o to, že se Marek na veřejnosti takřka neobjevuje, a tak jeho proměna, kterou v posledních letech prošel, mnohé zaskočila.

Jak bylo ovšem později patrné, její doprovod jí dělal skvělou společnost. Herečka vedle svého vnuka totiž zářila radostí, skvěle se bavila a z plných plic zpívala. Znovu tak dokázala, že ani v pokročilém věku nehodlá na večírcích sedět v koutě a tiše pozorovat dění.

Dva vnuci

Kromě Marka má Jiřina Bohdalová ještě vnuka Vojtěcha. Oba mají stejnou matku – Simonu Stašovou, otce má však každý jiného. Marek je synem Itala Eusebia Ciccotima, mladší z bratrů Vojta pak herce Pavla Skřípala. Ani s jedním ze svých osudových mužů Stašová však nezůstala. Před pár lety se ale podle Aha! proslýchalo, že právě s otcem Marka Stašová v utajení znovu udržovala vztah. Z její výpovědi šlo ovšem vyčíst, že se jedná spíše o přátelství.

„My jsme dodneška velcí kamarádi, a dokonce by se skoro dalo říct, že jednou spolu dožijeme, protože ono to tak najednou vypadá, že jsme si zbyli,” uvedla Simona Stašová v roce 2019.

Související články