Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jiřina Bohdalová svým doprovodem šokovala: Známého režiséra mnozí nepoznali

Jiřina Bohdalová vyrazila ven s vnukem Markem.
Jiřina Bohdalová vyrazila ven s vnukem Markem.
Zdroj: Profimedia
Jiřina Bohdalová vyrazila ven s vnukem Markem.

Herečka Jiřina Bohdalová před několika málo dny vyrazila na narozeninovou oslavu svého dobrého kamaráda Františka Janečka, kde mnohým dokázala, že má stále energie na rozdávání. Po boku zdánlivě neznámého mladíka se smála a zpívala na celé kolo. Ukázalo se ovšem, že jde o jejího vnuka. Ten svým vzhledem mnohé překvapil!

Zdá se, jako by snad vůbec neztrácela elán. Legendární herečka Jiřina Bohdalová je i ve svých devadesáti letech stále neuvěřitelně čilá a rozhodně nepatří mezi ty, kteří by seděli doma a užívali si poklidného stáří. Hvězda mnoha známých filmů se stále ráda pobaví, což dokázala i na nedávné oslavě 77. narozenin hudebního producenta Františka Janečka, kam se vypravila společně se svým vnukem režisérem Markem Ciccotti. Zpočátku ovšem mnozí netušili, o koho vlastně jde!

Její doprovod vzbudil zájem

Když Jiřina Bohdalová  se svým doprovodem na oslavu dorazila, mnozí z přítomných vůbec nevěděli, kdo se pod dlouhými vlasy a vydatným plnovousem skrývá. Nešlo přitom o nikoho jiného než o jejího staršího vnuka Marka Ciccotti. „Když přítomní zjistili, že je to její vnuk, zůstali z jeho zjevu v němém úžasu,” uvádí web pluska.sk. Jde přitom zřejmě o to, že se Marek na veřejnosti takřka neobjevuje, a tak jeho proměna, kterou v posledních letech prošel,  mnohé zaskočila. 

Jak bylo ovšem později patrné, její doprovod jí dělal skvělou společnost. Herečka vedle svého vnuka totiž zářila radostí, skvěle se bavila a z plných plic zpívala. Znovu tak dokázala, že ani v pokročilém věku nehodlá na večírcích sedět v koutě a tiše pozorovat dění. 

Dva vnuci

Kromě Marka má Jiřina Bohdalová ještě vnuka Vojtěcha. Oba mají stejnou matku – Simonu Stašovou, otce má však každý jiného. Marek je synem Itala Eusebia Ciccotima, mladší z bratrů Vojta pak herce Pavla Skřípala. Ani s jedním ze svých osudových mužů Stašová však nezůstala. Před pár lety se ale podle Aha! proslýchalo, že právě s otcem Marka Stašová v utajení znovu udržovala vztah. Z její výpovědi šlo ovšem vyčíst, že se jedná spíše o přátelství.

„My jsme dodneška velcí kamarádi, a dokonce by se skoro dalo říct, že jednou spolu dožijeme, protože ono to tak najednou vypadá, že jsme si zbyli,” uvedla Simona Stašová v roce 2019. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU