Jiřina Bohdalová byla z nabídky otevřít nový podnik v centru Prahy nadšená, jelikož je milovnicí tradičních pokrmů jako jsou chlebíčky či pomazánky.

„Já ráda papám a tradiční lahůdky miluju. Sama ráda vařím a říká se, že dobře. Navíc, když tady pískne Milan, tak jdu, protože je to kamarád,“ svěřila se herečka Blesku.

Bohdalová překvapivě nedorazila se svým partnerem Lubomírem Fockem, ale s jiným miliardářem. Garde oblíbené hvězdě dělal jeden z pěti nejbohatších mužů na Slovensku Milan Fiľo.

Jiřinu Bohdalovou a Milana Fiľa pojí letité přátelství. „S Jiřinkou se známe víc než 20 let, byla kamarádkou mých kamarádů Karla Gotta, Karla Štědrého, Karla Svobody a všichni ji zbožňovali. Všichni ji milovali a milují. Je to naše nesmrtelná kámoška,“ prozradil Blesku podnikatel, který je vlastníkem pražského Divadla Hybernia.

Ačkoliv herečka letos oslaví 93. narozeniny, tento věk by jí skutečně hádal málokdo. Na párty doslova zářila a pochlubila se, že má stále pořádně nabitý pracovní kalendář.

„Cítím se dobře, na ty léta to jde a nemůžu si stěžovat, taky nemám komu. Nedávno jsem s režisérem Jiřím Strachem natočila film pro Českou televizi, jmenuje se to Svatá a teď to někdy bude mít premiéru. Nemůžu říct, že přebírám nabídky na role, už se na mě tak často neobracejí, ale mně to nevadí. Mám svůj pořad v televizi, setkávám se s lidmi a kutily, to je moje sorta,“ vysvětlila Jiřinka.

Kromě známé herečky se na akci akci ukázal například Rocker Pepa Vojtek, herec Roman Vojtek nebo režisér Zdeněk Zelenka.

Bohdalová se ve společnosti objevila zhruba po třech měsících a velice tím potěšila své fanoušky, kteří o ní měli poslední měsíce obavy.

Hvězda totiž měla v loňském roce bojovala o život a doslova utekla hrobníkovi z lopaty.

V kritických chvílích Bohdalovou podpořila její rodina, dcera herečka Simona Stašová a vnukové Vojta a Marek. „Marek s ní spal na jednotce intenzivní péče a dával jí na pusu kyslík, který si ona nechtěně strhávala. Takže díky Markovi je máma tady,“ řekla tehdy Simona Stašová webu CNN Prima News.

Naštěstí je ale Jiřinka obrovská bojovnice a dnes je opět ve skvělé formě.

Související články