Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jiřina Bohdalová má jasno: Herečka popsala, jak si představuje vlastní smrt

Jiřina Bohdalová
Jiřina Bohdalová
Zdroj: Profimedia
Jiřina Bohdalová

Jiřina Bohdalová před pár dny oslavila devadesáté narozeniny, a ačkoliv je stále plná života, o své smrti má jasné představy. Na jevišti prý herečka na rozdíl od některých kolegů rozhodně zemřít nechce.

Jiřina Bohdalová patří k našim nejoblíbenějším herečkám a na špičce českého showbyznysu se drží už přes sedmdesát let. 

Bohdalové je sice devadesát, ale tento věk by jí hádal málokdo. Vždy usměvavá hvězda má energie na rozdávání a stále aktivně pracuje a natáčí nové projekty.

V rozhovoru pro Blesk herečka přiznala, že často přemýšlí o své smrti, a odtajnila, jaký konec by byl podle jejích představ ideální.

Bohdalová plánuje jít do nebe, v pekle je na ni moc horko

„Tak uvidíme za pár měsíců nebo let, nebo kdy se tam nahoru dostanu, protože já budu určitě nahoře. Mě to dolů netáhne, já takové teplo nemám ráda, mám ráda vzduch,“ směje se Jiřina Bohdalová.

V jednom má prý herečka jasno, častý sen herců zemřít na jevišti ji neláká. „Ne, to v žádném případě. Jedině že bych se tam rychle svezla na zem, to by nemuselo být špatný. Jediné, čeho se děsím, je, že bych musela být v nemocnici,“ prozradila hvězda své obavy.

„Proto mám taky před tím covidem veliký respekt, protože ta představa, že se udusím, je příšerná. Mně stačí, když mi zaskočí drobek, a ten pocit, ta hrůza, když nemůžu popadnout dech. Ať si to lidé uvědomí a nedělají si z toho srandu,“ apelovala herečka na občany.

Pro herečku smrt není tabu, často o ní přemýšlí

„Svou smrt si dovedu představit, dokonce si to opravdu představuji. Je to součást života a čím blíže tomu člověk je, je nutné si to uvědomovat nebo alespoň koketovat s myšlenkou, že to může přijít,“ říká Bohdalová smířeně.

„Já bych nejradši, jak furt něco vyprávím, že bych jako někomu říkala nějakou historku a v půlce bych se svezla na zem, a oni by tam zůstali koukat a pak by vykládali, že jsem jim ten příběh nestihla dovyprávět. Takhle to mám vymyšlený, možná že se mi to stane,“ uzavřela herečka s humorem sobě vlastním.

Doufejme ale, že tyto plány nastanou až za mnoho let a paní Jiřina Bohdalová tu s námi bude ve zdraví minimálně do stovky.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU