Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jiřina Bohdalová nahnala fanouškům strach, třetí dávka vakcíny jí nesedla

Jiřina Bohdalová
Jiřina Bohdalová
Zdroj: Profimedia
Jiřina Bohdalová

Jiřina Bohdalová nahnala svým fanouškům pořádnou starost, když z ničeho nic zrušila plánovanou účast ve StarDance. Herečka také odřekla několik divadelních představení a proto se spekulovalo, jaká nemoc hvězdu trápí. Nakonec se ukázalo, že Bohdalová špatně snáší třetí dávku vakcíny na covid.

Jiřina Bohdalová měla být čestným hostem pořadu StarDance. Herečka se ale nakonec ke zklamání diváků během živého přenosu v hledišti vůbec neukázala. Důvodem byly nečekané zdravotní komplikace.

"Paní Bohdalová opravdu na poslední chvíli svou návštěvu zrušila," potvrdil ahaonline.cz PR manažer StarDance Daniel Maršalík s tím, že důvod netuší.

Podle stejného webu měla navíc Bohdalová zrušit také závazky v divadelních představeních, jelikož se necítila zdravotně v pořádku.

Bohdalové nesedla třetí dávka vakcíny

Kromě StarDance se Bohdalová omluvila také z účasti na natáčení představení Pánský klub, kde měla pouze sedět v publiku.

"Necítí se dobře po třetím očkování," vysvětlil Aha! důvěryhodný zdroj. 

Naštěstí se ale vitální herečce, která letos oslavila jubilejních devadesát let, udělalo lépe a už v pondělí podle všeho odehrála v Divadle Na Jezerce další reprízu představení Gin Game. Divadlo mělo během celého dne představení stále v programu, což je pro fanoušky Jiřiny Bohdalové dobrou zprávou. Hvězda na vyprodané představení nakonec k radosti všech přítomných dorazila. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU