Jiřina Bohdalová je v pokročilém věku stále plná energie a proto hvězda uspořádala ke svým 93. narozeninám pořádnou oslavu, kam pozvala rodinu i kamarády.

Asi největším překvapením byla herečky dcera Simona Stašová, která dorazila po boku svého exmanžela, Eusebia Ciccottiho, s nímž má syna Marka.

Ačkoliv se dvojice již před lety rozvedla, Stašová už před časem naznačila, že má k bývalému muži velice blízko a pravidelně se stýkají.

„My jsme dodneška velcí kamarádi, a dokonce by se skoro dalo říct, že jednou spolu dožijeme, protože ono to tak najednou vypadá, že jsme si zbyli,“ svěřila se herečka magazínu Sedmička.

„Je to typ jako můj táta. Je to strašně inteligentní člověk, já jsem vedle něj submisivní. Je s ním sranda, má humor, je to profesor na škole, učí dějiny divadla, dějiny umění a italštinu, takže máme něco společného, umění. Je filmový kritik a přetáhnul spoustu českých filmů do Itálie. Je to takové neverending mluvení. My jsme nikdy vlastně ten dialog nepřerušili, jen já jsem prostě byla rošťák. Ale už zase nejsem,“ dodala Stašová.

Na oslavu ovšem sice dorazili exmanželé Simoniným autem, po skončení akce se ale vydali každý jiným směrem.

Ciccotti se takto po boku Stašové objevil po opravdu dlouhé době, jelikož žije v Itálii. „Já jsem vždycky strašně chtěla Itala. Mám pocit, že jak věřím na ty budoucí a minulé životy, v minulém životě jsem musela být v Itálii kočkou, se kterou dobře zacházeli, kterou hýčkali. Já jsem se zamilovala do Itala, byli jsme spolu osm let manželé, máme napůl italské dítě, hraju italské hry,“ věří herečka v jistý osud.

Kromě Eusebia si oslavu Jiřina Bohdalové nenechala ujít ani její mladší sestra Jaruška, která žije pro ve Švédsku nebo mladší vnuk Vojta s manželkou.

Z kolegů ze showbyznysu pak herečce přišel popřát například režisér Zdeněk Zelenka, producent František Janeček či moderátor Libor Bouček.

S princem se žije hodně blbě

Simona Stašová byla vdaná celkem třikrát. S prvním manželem, hercem Pavlem Trávníčkem, chodila už na škole a vzali se, když jí bylo dvacet pět let. Po pěti letech ale následoval hořký rozvod, za který mohla Trávníčkova nevěra.

„Vzala jsem si prince. A s nimi se prostě hodně blbě žije,“ okomentovala suše herečka rozpad vztahu. Pár týdnů po rozvodu odjela Simona Stašová do Karlových Varů na festival studentských filmů CILECT, kde se bezhlavě zamilovala do italského divadelního kritika. S profesorem Eusebiem Ciccottim měli dlouho vztah na dálku, pak se ale vzali a brzy se jim narodil syn Marek.

Manželství nakonec vydrželo osm let a rozchod proběhl v přátelském duchu. S dalším osudovým partnerem, hercem Pavlem Skřípalem, žila Simona Stašová téměř deset let. Herec byl ženatý, přesto si ale společně pořídili syna Vojtu. Nakonec dceři Bohdalové došlo, že se Skřípal nikdy nerozvede a odešla od něj.