Legendární herečka Jiřina Bohdalová rozhodně není žádná chudá seniorka, která by každý měsíc nedočkavě čekala na důchod. Naopak, je to milionářka vlastnící několik nemovitostí. Zmínit můžeme vilu v Hostivaři, kde žije, či další vilu, kterou koupila vnukům Markovi a Vojtovi a následně ji nechala za dva miliony zrekonstruovat. Nesmíme zapomenout ani na její milovanou luxusní chatu u Semil, kam ráda jezdí relaxovat.

Ani její bankovní konto rozhodně nezeje prázdnotou, za desítky let hraní si Bohdalová přišla na pěkných pár milionů, a protože je šetrná a spořivá, mnoho z nich neutratila, spíše se snažila investovat. Má ráda ten pocit, když se jí zlaťáky pěkně hromadí!

Bohdalová se nikdy netajila tím, že má peníze ráda a že nebude hrát za žádné drobné. Byla totiž zvyklá starat se o celou rodinu, tudíž věděla moc dobře, co to je život v chudobě a nikdy už ho nechtěla zažít. Sice po několika letech už šetřit nepotřebovala, byla ale na tento styl života tak zvyklá, že i přesto zůstala šetrná.

Vždy byla šetrná a luxus si začala užívat až nyní

„Nikdy jsem neměla nic zadarmo. Bývala jsem samoživitelka a pěkně jsem se musela otáčet, abych uživila rodinu,“ řekla webu nasehvezdy.cz.

Její honoráře bývají úplně jinde než ostatních kolegů, tudíž si ani na stará kolena nemá na co stěžovat a může si role vybírat. I kdyby do konce života nic nenatočila, bude si žít na vysoké noze. Její majetek se odhaduje na padesát milionů korun.

Této částky nedocílila herečka jen filmováním či hraním v divadle, ale také vystupováním v reklamách či dobrými investicemi. Už řadu let podniká. V roce 1992 si například zřídila obchod, který jí velmi slušně vydělává. Také investuje kromě realit do umění, šperků, luxusních doplňků či drahých dovolených.

Ráda se rozmazluje luxusními dovolenými

Jiřinka si ráda dopřeje luxus a nechá se rozmazlit gurmánským jídlem a pitím. I když na to má, nemusí za tyto radovánky příliš často utrácet, rád to za ni totiž udělá její partner, slovenský miliardář Lubomír Focko. Ten vlastní u našich sousedů několik nákupních center a je jednatelem v řadě úspěšných firem.

Bohdalka si tak může alespoň užívat stáří jak se na národní umělkyni sluší a patří. Evidentně je to recept na dlouhověkost a stále mladou mysl. Herečka o tom ví své. Jejími přáteli jsou třeba Jakub Prachař či Vojta Kotek, kteří jí dokonce dali nový dotykový telefon a založili Instagram.

„Už jsme vám tam vytvořili profil na Instagramu, takže od teď se stáváte instagramerkou,“ prohlásil Prachař v show Zlatá maska, kde společně s herečkou zasedl v porotě.

Související články