Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Focka propustili z vazby, Bohdalová o něm nepochybovala ani vteřinu

Jiřina Bohdalová a Ľubomír Focko
Jiřina Bohdalová a Ľubomír Focko
Zdroj: Profimedia
Jiřina Bohdalová a Ľubomír Focko

Dlouholetý přítel Jiřiny Bohdalové Ľubomír Focko byl po několika týdnech propuštěn z vazební věznice. Miliardář zde skončil kvůli kauze možného ovlivňování veřejných zakázek Správy úložišť radioaktivních odpadů.

Ľubomír Focko byl 16. května zadržen pro podezření z páchání trestní činnosti. Přítel Jiřiny Bohdalové skončil ve vazební cele, kde strávil přes dva měsíce.

I v nejtěžších chvílích se herečka svého druha zastávala. "Vůbec tomu nerozumím. Já ho znám jen jako slušného člověka a do jeho podnikání se nepletu. Copak já vím něco o nějakých odpadech," sdělila Bohdalová před nedávnem webu ahaonline.cz.

Nyní si může národem milovaná Jiřinka konečně oddychnout, Focko je na svobodě a dokonce společně plánují odjet na dovolenou, kterou museli odložit kvůli nečekanému zatčení podnikatele.

Náhrada za ztracený čas

"Nejspíš se budou snažit zmeškanou dovolenou dohnat a co nevidět na ni odletí. Jiřina z toho byla hodně smutná. Lubomír je její velký kamarád, důvěrník a rádce, takže budou potřebovat nějaký čas spolu strávit a vše rozebrat,“ prozradil zmíněnému webu zdroj blízký Bohdalové i Fockovi.

Dvojice měla naplánovanou cestu do Řecka, kam nakonec odletěla herečka vzhledem k okolnostem sama.

Není divu, že si nyní chtějí hrdličky vynahradit ztracený čas...

Herečka prý o kšeftech Focka neměla ani tušení

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky