Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jiřina Bohdalová pod palbou kritiky. Bývalý kamarád se do ní ostře opřel

Jiřina Bohdalová
Jiřina Bohdalová
Zdroj: Profimedia
Jiřina Bohdalová

O Jiřině Bohdalové se většinou mluví pouze v superlativech. Na svůj věk je herečka plná elánu a mladistvé energie, kterou obdivují nejen její fanoušci. Kolega Bohdalové Jaroslav Ďuríček si ale pustil nedávno pusu na špacír a moc vlídných slov pro ni neměl.

Jiřina Bohdalová nerada slyší na svou osobu kritiku, poslední měsíce se jí to ale stalo a to hned několikrát.

Velké pozdvižení způsobila herečka na pohřbu Karla Gotta, kde během proslovu zapomněla zmínit obě starší dcery zpěváka, čímž si vysloužila hněv nejen veřejnosti, ale hlavně Dominiky Gottové, které se to velmi dotklo.

Nakonec se za vynechání členů rodiny Bohdalová omluvila, a za pár týdnů se na aféru zapomnělo. Jaroslav Ďuríček však nyní opět na herečku zaútočil a rozhodně svou bývalou kolegyni nešetřil.

Jaroslav Ďuríček se do Jiřiny Bohdalové ostře obul

Jaroslav Ďuríček se s Jiřinou Bohdalovou seznámil před lety, díky zábavnému pořadu Vtipnější vyhrává, kde spolu účinkovali.

Ačkoliv kdysi herci měli mezi sebou přátelský vztah, Ďuríček se o Bohdalové příliš lichotivě nevyjadřuje. "Tehdy byla ještě normální," navezl se do ní ostře.

Kromě toho slovenský bavič tvrdí, že se díky slávě Jiřinka změnila k nepoznání! Ďuríček pro slovenský magazín Plus 7 dní v kritice Bohdalové pokračoval, a rozhodně si nebral servítky.

Za řec na pohřbu Karla Gotta si vysloužila také kritiku

"Když se Jiřina stala populární, začalo ji to všechno otravovat a vyhýbala se lidem. Potom se zase vrátila a vnucovala se všem lidem. Každý herec, který je dennodenně v televizi, je nezajímavý. Divák se ho přežere. I herci, kteří dnes hrají ty odvary v televizi, jsou nešťastníci," nešetřil Ďuríček kritikou Bohdalové.

Zatím se nejspíš ostrá slova bývalého kolegy k herečce nedostala, nebo je Jiřinka jako správná dáma přehlíží.

Proč se ex kamarád Bohdalové rozhodl takto veřejně do ní opírat, však zůstává záhadou. Možná se k aféře vyjádří i samotná hvězda filmů i dabingu a vnese do celé kauzy trochu více světla...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky