Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jiřina Bohdalová nezklamala, na premiéře muzikálu Děti ráje byla za hvězdu

Jiřina Bohdalová
Jiřina Bohdalová
Zdroj: Profimedia
Jiřina Bohdalová

Jakmile se někde objeví Jiřina Bohdalová, tam je hned veselo. Tentokrát se nestárnoucí herečka vydala na obnovenou premiéru muzikálu Děti ráje, která se konala v Kongresovém centru. Bohdalovou už tradičně doprovodil zarostlý vnuk Marek a slovenský přítel a podnikatel Ľubomír Focko.

Muzikál Sagvana Tofiho, který se odehrává v osmdesátých letech i v současnosti, se znovu vrátil na divadelní prkna. A protože se představení točí kolem světa diskoték, na své si přijdou milovníci písniček Michala Davida jako Pár přátel, Každý mi tě lásko závidí nebo Největší z nálezů a ztrát.

Téměř celou dobu se smála

Na slavnostní premiéře nemohl chybět duchovní otec mnoha hitů František Janeček, který se hned velkoryse přivítal se svojí kamarádkou Jiřinou Bohdalovou. Ta přišla ve výborné náladě a téměř celou dobu před začátkem produkce se smála a vtipkovala.

Herečka ve svém věku vypadá pořád skvěle. Tentokrát vynesla decentní bílý kabátek a světlý svetřík, který zajímavě oživila lososová šálka. Bohdalová musela před akcí jistě zajít ke kadeřníkovi, protože předvedla perfeketní sestřih se zlatavým melírem. Záležet si dala také na make-upu, ten jí totiž ubral spoustu let.

Divadlo si spletli s procházkou

Představitelka Nesmrtelné tety zkrátka dodržela předepsaný dress code, což se o všech návštěvnících úplně říci nedalo. Někteří z nich si totiž výjimečnou příležitost snad spletli s procházkou v lese a přišli oblečení, jako kdyby vyrazili někam na výlet.

Sagvan Tofi byl hvězdou osmdesátek. Muzikál Děti ráje napsal a také v něm hraje. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky