Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Herec Jiří Suchý zkolaboval! Do nemocnice jel rovnou z divadla

Jiří Suchý musel být převezen do nemocnice.
Jiří Suchý musel být převezen do nemocnice.
Zdroj: Profimedia
Jiří Suchý musel být převezen do nemocnice.

Oblíbený herec a ředitel Divadla Semafor Jiří Suchý v neděli pořádně vyděsil své fanoušky. Přímo během představení totiž zkolaboval a musel být převezen do nemocnice. Po krátké hospitalizaci jej lékaři z Ústřední vojenské nemocnice propustili a nyní je herec doma. Jeho asistentka prozradila, co za náhlým kolapsem stálo. 

Devadesátiletý umělec Jiří Suchý zkrátka neumí odpočívat a i ve svém pokročilém věku je neustále v pohybu. A právě to zapříčinilo, že se mu během představení v neděli udělalo těžko a musel byt rychle převezen do Ústřední vojenské nemocnice. Pro vyděšené diváky a fanoušky herce a ředitele Divadla Semafor ovšem brzy přišla příznivá zpráva, podle které nešlo o nic vážného. 

Vyčerpání a únava

Herec Jiří Suchý byl v neděli kvůli náhlému kolapsu převezen do Ústřední vojenské nemocnice, ovšem jen několik hodin na to byl propuštěn domů. Jeho asistentka Irena Zlámalová nyní pro iDNES uvedla, co se přihodilo. „Bylo to vyčerpání a únava z posledních týdnů, které se točily kolem premiér a jeho narozenin. Vždyť ho znáte, neumí odpočívat,” nechala se slyšet.

V Divadle Semafor v neděli probíhala speciální akce spojená s premiérou nového filmu, v rámci které měl Suchý za doprovodu Jitky Molavcové a Jiřího Svobody zazpívat několik písní s vojenskou tematikou. Přímo během představení však byla událost přerušena, neboť pro opěvovaného umělce musela přijet záchranná služba. 

Zdravotní obtíže jej dostihly už loni v březnu

„Mohu potvrdit, že jsme zasahovali na Dejvické ulici. Devadesátiletého může jsme odvezli do Ústřední vojenské nemocnice, byl při vědomí,” uvedla pro zmíněný web i mluvčí pražské záchranky Jana Poštová.

Zdraví přitom Jiřího Suchého naposledy potrápilo v březnu loňského roku, kdy strávil několik dní v nemocnici. Tehdy dokonce na sociální síti zveřejnil fotografii z nemocničního lůžka. „Ležím už nějaký čas ve špitále a špitám. A myslím na vás, hlavně na ty, kteří přišli do divadla a já se tam nedostavil. Prosím o odpuštění,” napsal tenkrát ve svém omluvném příspěvku. Brzy se však opět vrátil na prkna, co znamenají svět. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky