Jiří Paroubek žije poslední roky v ústraní. Dříve ostřílený politik se na veřejnosti ukazuje jen ve výjimečných případech. Čas od času komentuje prostřednictvím svého blogu nebo výstupu v médiích současnou politickou situaci.

Třetí svatba

Jeho poslední veselka proběhla v dokonalém utajení. „Užili jsme si pěknou svatbu, takovou v úzkém kruhu přátel. Bylo pro nás důležité aby to zůstalo inkognito a to se povedlo. Svatební cesta proběhla na chatě a také se povedla.“ prozradil pro Kafe.cz spokojený Paroubek. Svatba se uskutečnila na Městském úřadě ve Vraném nad Vltavou. „Po obřadu jsme měli výborné jídlo v mé oblíbené srbské restauraci v Praze,“ dodal podrobnosti ze svatebního dne.

Úspěšná dcera

První ženou bývalého politika byla Zuzana. Jejich manželství trvalo osmadvacet let. Jen dva měsíce po rozvodu si vzal mladičkou tlumočnici Petru Kováčovou, která za dob jeho premiérské éry pracovala pro Úřad vlády. V roce 2009 se jim narodila dcera, která je v současné době velmi nadějnou a úspěšnou sportovkyní. Plavkyně Margarita dělá rodičům samou radost. Například minulý rok získala stříbro na olympiádě dětí a mládeže v Olomouci.

Čas s rodinou

Bouřlivý rozvod s Petrou je pro oba hlavní aktéry již minulostí. Pohledná blondýnka prozradila pro web Život v Česku, že je válečná sekera zakopána. "Samozřejmě jim oběma přeji štěstí a jsme s dcerou rády, že si Jirka vzal Gábinu, se kterou máme obě skvělé vztahy." Pro oba je prioritou právě dcera Margarita. "Zrovna jsem s dcerou," prozradil pro Kafe.cz Paroubek, který se mimo jiné nyní věnuje i psaní. "Poslední dny píšu předmluvu ke knize jednoho svého vynikajícího přítele," přiblížil své aktivity.

Související články