Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jiří Ovčáček tráví čas jen s manželkou: Hned po svatbě ji vzal na líbánky

Jiří Ovčáček
Jiří Ovčáček
Zdroj: Tonda Tran / CNC / Profimedia
Jiří Ovčáček

Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček rozhodně nelení a krátce po svatbě vyrazil se svou manželkou na svatební cestu. Kam přesně vyrazili oslavovat svou lásku, není jasné. Podle informací Blesku ale cestují po Česku. A to pravděpodobně i se synem, kterého si jeho milá přivedla s sebou do Česka během útěku z Ukrajiny. 

Širokou veřejnost překvapila zpráva o tom, že se mluvčí prezidenta Miloše Zemana, Jiří Ovčáček, před pár dny oženil. Jak informoval Blesk, Ovčáček si vzal ženu ukrajinského původu, se kterou se seznámil na jaře letošního roku. Momentálně je Ovčáček na dovolené, protože vzal po svatbě svou lásku na svatební cestu. 

Objevují krásy Česka

Krátce po svatbě novomanželé odjeli na svatební cestu. Pravděpodobně tušili, jaký rozruch jejich sňatek vzbudí, a tak se útěk z Prahy zdál jako nejvhodnější řešení. Na zahraniční líbánky ale nevyrazili a namísto toho se rozhodli užívat si lokalit, které nabízí Česká republika. Vzhledem k tomu, že Ovčáčkova manželka má už z předchozího vztahu syna v předškolním věku, lze velmi dobře předpokládat, že i jeho s sebou na své cesty vzali. 

Znají se od jara

Jiří Ovčáček se se svou manželkou seznámil na začátku letošního roku. Ve chvíli, kdy došlo k napadení Ukrajiny Ruskem, mnozí Ukrajinci hledali zázemí právě v České republice. A mezi nimi byla i Ovčáčkova žena se synem. Zdroj, který promluvil pro Blesk, uvedl, že manželka mluvčího byla jednou z těch, komu nabídl Ovčáček ubytování. Následně mezi nimi měla přeskočit jiskra. „Paní je běženkyně a jejich příběh začal nabídkou pomoci,” uvedl člověk, který si nepřál být jmenován.

Svatba Jiřího Ovčáčka proběhla v pátek 4. listopadu v kostele Narození Panny Marie v Záběhlicích a šlo spíše o komorní obřad v omezeném počtu hostů. Někteří ze spolupracovníků Ovčáčka dokonce ani nevěděli, že se oženil. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky