Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jiří Ovčáček se tetelí blahem: Promluvil o svatbě a usadil posměváčky

Jiří Ovčáček
Jiří Ovčáček
Zdroj: Dan Materna / MAFRA / Profimedia
Jiří Ovčáček

Novopečený ženáč Jiří Ovčáček se ke své nedávné svatbě nechtěl několik dní vyjadřovat, nyní ale konečně prolomil mlčení. Tiskový mluvčí prezidenta Miloše Zemana je dle svých slov velmi šťastný a užívá si se svou manželkou každičkou chvíli. Zároveň vytřel zrak všem, kteří si z jeho sňatku dělali legraci.

Zpráva o tom, že se mluvčí Miloše Zemana oženil, zaskočila snad každého. Málokdo totiž věděl, že Jiří Ovčáček s někým randí, natož že je s někým zasnoubený. Ovčáček se podle Blesku oženil s ženou ukrajinského původu, se kterou se seznámil ve na jaře letošního roku, kdy jí a jejímu synovi coby běžencům z Ukrajiny nabídl v Česku střechu nad hlavou. 

Velká láska

Jen co se ale objevily informace o tom, že Jiří Ovčáček vstoupil do manželství, začaly se internetem šířit nejrůznější vtípky a koláže. Někteří dokonce mluvčího prezidenta a jeho manželku obviňovali z toho, že se vzali jen na oko a že byl sňatek účelový. To ale sám Ovčáček vyvrátil. „Vzájemně jsme si z lásky před dobrým Bohem udělili svátost manželství, je to velká radost. Děkujeme za četná a krásná přání z celé republiky i z Ukrajiny. Bůh všem žehnej,” vzkázal redakci webu ŽivotvČesku.cz

Svatba a hned líbánky

Tajného svatebního obřadu se zúčastnila jen hrstka těch nejbližších, a dokonce ani někteří z kolegů Ovčáčka vůbec netušili, že se žení. Mluvčí Miloše Zemana uvedl, že svůj velký den nijak komentovat nebude, neboť chce chránit soukromí své rodiny. 

Novomanželé po svatbě nelenili a krátce na to se vydali na svatební cestu. Nebyli při výběru přitom nijak nároční a rozhodli se objevovat krásy České republiky. Vzhledem k tomu, že s sebou Ovčáčkova manželka přivedla z Ukrajiny i svého syna v předškolním věku, dá se předpokládat, že se na cesty vydali ve třech. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky