Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Olga Menzelová ukázala fotku s manželem a naznačila, jak je na tom se zdravím

Jiří Menzel
Jiří Menzel
Zdroj: Profimedia
Jiří Menzel

Stav Jiřího Menzela byl delší dobu zahalen rouškou tajemství. Po náročné operaci mozku a následných komplikacích nikdo netušil, jak na tom známý režisér je. Jeho manželka Olga ale před nedávnem sdílela s fanoušky na Instagramu fotku, kde po dlouhých měsících ukázala, jak na tom Menzel je!

Jiří Menzel už bojuje se zdravím od roku 2007, kdy prodělal velice náročnou operaci mozku, po které strávil měsíc v umělém spánku.

Ani potom se ale stav režiséra nelepšil a v nemocnici byl další rok, kde pod dohledem lékařů rehabilitoval. Předloni na podzim byl Menzel propuštěn do domácí péče a vypadalo to, že by se jeho stav mohl díky starostlivé manželce Olze rychle zlepšit.

Uběhl ovšem téměř rok a bohužel k žádným pokrokům nedošlo nedošlo, naopak! Menzel byl na své ženě zcela závislý a ona hovořila o smutném konci! Podle poslední fotky manželů to ale vypadá, že domácí prostředí má na režiséra zázračné účinky.

Dnes se bez pomoci neobejde

Olga Menzelová se o svého muže stará už od října 2018, známý režisér je upoutaný na lůžko a skutečně potřebuje neustálou pomoc, rozhodně se ale nevzdává.

"Jirka nechodí a pečujeme o něj čtyřiadvacet hodin denně. On je velmi obdivuhodný v té své nezlomné vůli k životu, kterou má. Osud mu nadělil poměrně těžký konec," řekla Menzelová na konci minulého roku v rozhovoru pro Topstar magazín.

Milující péče manželky a společnost dcer Anny a Evy má evidentně na Menzela skvělý vliv, jelikož na poslední fotce z Instagramu, kterou sdílela Olga, vypadal velice spokojeně a plný života.

"Jiří se pořád raduje ze života. Má stále svůj smysl pro humor a neuvěřitelně se spolu zasmějeme. Je výjimečný a my jsme na něj moc hrdí," chválila před pár měsíci Menzelová manželovu chuť do života.

Režisér bojuje dál a ačkoliv se jeho stav příliš nezlepšil, optimismus ho neopustil! Koronavirovou pandemii samozřejmě tráví celá rodina pohromadě a Olga se pochlubila fotkou s domácky vyrobenými rouškami.

Vloni manželé oslavili šestnáct let od svatby a jejich pouto nezlomily ani nevěry, ani nemoc, a dvojice ukázala, že jejich láska má skutečně tuhý kořínek. Panu Menzelovi přejeme mnoho zdraví a doufejme, že uslyšíme ohledně jeho zdraví už jen samé pozitivní zprávy.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky