Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Mádl má syna se ženou, se kterou nechodí, chce ji ale podporovat, tvrdí zdroj

Jiří Mádl
Jiří Mádl
Zdroj: Profimedia
Jiří Mádl

Jiří Mádl se podle nejnovějších zpráv stal nedávno otcem. Kolem dítěte známého herce ale panuje celá řada nejasností. Záhadou je mimo jiné i identita matky, jelikož Mádl ještě loni oficiálně randil se srbskou stylistkou Andrijanou Trpkovič. Ta to ale podle zdroje z hercova okolí není. Je jí úplně jiná žena.  

Jiří Mádl je na své soukromí více než opatrný, a proto o jeho životě vědí fanoušci pouze to, co se herec rozhodne s nimi sdílet. Před pár dny oběhla Česko překvapivá informace, že se Mádl stal v tichosti otcem.

Herec doposud zprávu nepotvrdil ani nevyvrátil a kolem jeho prvorozeného potomka tak začala kolovat nejedna spekulace. Veřejnost například zajímalo, zda si Mádl dítě pořídil se svou poslední oficiální partnerkou, stylistkou Andrijanou Trpkovič. 

Srbská rodačka si krátce po zveřejnění navíc zrušila sociální sítě a kolem celé kauzy se ještě více stupňovaly zvídavé dotazy. Vyjádření pro kafe.cz, které poskytl člověk blízký z hercova okolí, celou situaci dělá jasnější. 

Andrijana není matkou

"Ano, Jirkovi se opravdu narodilo dítě. Matkou ale není Andrijana Trpkovič, ale úplně jiná žena," překvapil zmíněný zdroj, který z pochopitelných důvodů nechtěl odhalit svou totožnost.

"Jiná žena, se kterou měl nezávazný poměr. Netvoří spolu pár, ale Jiří ji chce podporovat a svého syna zabezpečit," dodal.

Podle něj už herec s krásnou Srbkou netvoří pár delší dobu a pouze rozchod nijak neventiloval do médií. Na fotografie šťastné rodinky tak fanoušci mohou zapomenout, jelikož se zdá, že Mádl se ve svém životě zapletl více, než hrdina filmu Deníček moderního fotra, kde si zahrál hlavní roli.

Jiří Mádl se prý s Andrijanou Trpkovič v tichosti rozešel

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky