Po rozchodu s přítelkyní Zuzanou byl Mádl nějakou dobu sám a už to vypadalo, že nemůže potkat tu pravou. Teď je ale naštěstí všechno jinak a herec vedle krásné brunetky doslova září štěstím. Dokonce se zdá, že nejde jenom o krátkodobý románek, ale o vážnější vztah.

Po dotecích přišly žhavé polibky

"Je to tak, mám přítelkyni. Jak dlouho, to se těžko říká, když byla ta pandemie," uvedl pro deník Blesk Mádl. Ten na setkání s novináři k filmu Deníček moderního fotra přišel ještě sám. Do kinosálu ho sice už doprovodila nová partnerka, i tak si ale dvojice držela zdvořilý odstup.

Na afterparty už ale bylo zřejmé, že se herec znovu zamiloval. Když totiž Jiří s doprovodem přicházeli do prostor restaurace na Novotného lávce, sympatická slečna do něj byla zavěšená a postupem času se k sobě více a více přibližovali. Po něžných dotecích později následovaly žhavé polibky.

Mádlova holka chodila s Kotkem

Podle webu eXtra.cz by Mádlovou novou přítelkyní měla být Adrijana Trpkovič, která pochází ze srbského Bělehradu, a v Česku se věnuje scénografii a návrhům kostýmů. Mladá umělkyně kdysi randila s Jirkovým velkým kamarádem Vojtou Kotkem. S ním si začala v roce 2008, kdy nahradila jeho dosavadní partnerku Terezu Rambu, dříve Voříškovou.

Potom Adrijana tvořila pár s hercem Stanislavem Majerem, který si zahrál v pohádce Anděl páně 2 nebo komedii Vlastníci. Jejich vztah ale tak trochu připomínal jízdu na horské dráze. Nejdříve se rozešli a pak se k sobě vrátili, aby šli stejně nakonec od sebe.

Jiří Mádl patří k nejznámějším českým hercům.

Související články