Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Tajemná partnerka Jiřího Mádla ukázala fotku syna. Podobu po otci nezapře

Jiří Mádl
Jiří Mádl
Zdroj: Profimedia
Jiří Mádl

Už je to nějaký čas, kdy se herec Jiří Mádl stal poprvé otcem. Šťastný okamžik byl ovšem opředen mnoha záhadami. Nikdo z fanoušků totiž netušil, kdo je matkou malého Františka, a sám Mádl se k okolnostem narození syna nechtěl nijak vyjadřovat. Dnes je ale vše jasné. Maminka Františka se dokonce pochlubila chlapečkovou fotkou. 

Když se poprvé objevily zprávy o tom, že se stal Jiří Mádl otcem, pro spoustu lidí šlo o velké překvapení. Mnozí totiž měli za to, že herec stále tvoří pár s Adrijanou Trpkovič, a věřili, že se zkrátka dvojici asi jen podařilo těhotenství dokonale utajit. Ve finále je ale vše jinak. Podle informací webu Expres totiž Mádl s Adrijanou pár dávno netvoří a ve svém srdci má fotografku Kateřinu Jirkovskou, která je i matkou syna Františka. 

Náročný porod

A zatímco Mádl o narození syna nijak mluvit nechtěl, jeho láska byla mnohem sdílnější. Před časem dokonce sdílela společný snímek s chlapečkem a rozpovídala se o tom, nakolik náročný pro ni byl porod. „Děkuju, Františku, že sis mě vybral a udělal ze mě mámu. Že už vím, jaký to je cítit tě u sebe v břiše a cítit touhu tě ochránit a taky dát ti důvěru a sílu, abys vše zvládnul podle sebe. Jak potřebuješ. Transformovat strach na důvěru. Že už vím, jaký to je porodit dítě. A mít u toho pocit, že se zblázním,” napsala fotografka Kateřina na svém Instagramu. 

U příspěvku se s partnerem dočkali mnoha gratulací. A jedna z nich přišla i od bratra Jiřího Mádla, Pavla. „A já jsem ten nejpyšnější strejda. Fanoušek je boží dar a má ty nejlepší rodiče, jaké mohl mít,” vzkázal dvojici Pavel Mádl. 

Celý táta

Od porodu už stačila partnerka Jiřího Mádla zveřejnit několik snímků syna, ze kterých je patrné, nakolik je František podobný svému tatínkovi. Sám herec ale nadále mlčí. Na druhou stranu mu nikdy nebylo moc blízké dělit se o své soukromí s ostatními. Na svém Instagramu většinou sdílí jen střípky ze své práce a z osobního života nezveřejňuje prakticky nic. Je tedy velmi pravděpodobné, že syna sám fanouškům jen tak neukáže. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky