Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jiří Macháček vyvedl děti do společnosti: Dcera Berta je celý tatínek

Jiří Macháček a dětmi
Jiří Macháček a dětmi
Zdroj: Profimedia
Jiří Macháček a dětmi

Jiří Macháček po delší době vyvedl do společnosti své dvě děti. Zatímco dcera je zpěvákovi velice podobná, syn naopak zdědil rysy po své mamince, výtvarnici Kristině Dufkové. 

Jiří Macháček se seznámil se svou partnerkou Kristinou v roce 2000 a od té doby se z nich stala nerozlučná dvojice.

Kristina Dufková je režisérka, animátorka, výtvarnice a absolventka FAMU a s hercem má společné dvě děti, syna Antonína a dceru Bertu.

Berta Macháčková si jako malá holčička zahrála po boku svého otce ve filmu Medvídek a dabovala animovaný snímek Usnula jsem. Od té doby se ale její herecká kariéra nikam neposunula.

Berta je kopie tatínka

Nelze přehlédnout, že Berta Macháčková je velice podobná svému tatínkovi. Syn slavného herce ale přejal geny spíše z matčiny strany a na první pohled by nikdo nejspíš netipoval, že je právě Macháček jeho otcem.

Antonín má kromě rysů i stejné kudrnaté vlasy jako Dufková. Pyšní rodiče si tak skvěle rozdělili genetiku u dětí a každý má svého malého "klona".

Obě děti vyvedl Jiří Macháček po delší době na premiéru filmu Betlémské světlo a všichni přítomní zírali, jaká se z Berty stala mladá slečna a z Antonína vyrostl fešný gentleman. Ostatně, přesvědčte se sami v naší galerii.

Jiří Macháček je lídrem úspěšné kapely MIG 21

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky