Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Krásné období díky koronaviru: Langmajer si první vlnu epidemie náramně užil

Adéla Gondíková a Jiří Langmajer
Adéla Gondíková a Jiří Langmajer
Zdroj: profimedia.cz

Herec Jiří Langmajer je již více než rok šťastně ženatý s Adélou Gondíkovou. Pro mnohé páry však byla karanténa související s epidemií koronaviru opravdovou zkouškou. Jak to ale vypadá, Jiří s Adélou obstáli na jedničku!

Dlouhou dobu to vypadalo, že snad herec Jiří Langmajer skončí jako starý mládenec. Nakonec si jeho srdce získala herečka a někdejší moderátorka Adéla Gondíková, která se dost možná podepsala i na jeho zkrocení. Nyní je na Langmajera prý spolehnutí a okolí mu plně důvěřuje. „Mám na něm rád, že jsem v něm objevil dobrého a spolehlivého člověka. Co Langmajer řekne, na to se lze spolehnout a to stoprocentně platí,” nechal se podle webu iDNES s odkazem na pořad Showtime slyšet principál Divadla Ungelt Milan Hein. 

Podle Jiřího Langmajera tomu tak ale nebylo vždycky. „To přišlo až s roky a dál na tom hodlám pracovat a budovat si i nadále tuto pozici. Myslím si, že na to mám ta správná léta. Už nemám roky na to, abych běhal do baru Bluelight a ráno chodil vožralej na zkoušku jako kdysi,” smál se podle výše zmíněného webu oblíbený herec. 

Premiéra filmu Bábovky, Jiří Langmajer, Adéla Gondíková Premiéra filmu Bábovky, Jiří Langmajer, Adéla Gondíková Zdroj: Profimedia

Přestože měla a stále má epidemie koronaviru a s ní související nejrůznější opatření negativní vliv na psychiku spousty lidí, herec Jiří Langmajer si skličující období překvapivě velmi užil. „Díky téhle situaci, zvlášť na jaře, jsme si užili jedno z nejkrásnějších období, které jsme spolu zažili. Chodili jsme denně na procházky a viděli, jak se probouzí příroda. Hospody byly otevřené, takže pivečko také teklo,” popisoval Langmajer pro iDNES, jak se svou manželkou prožívali první vlnu epidemie. 

„Vlastně mi vůbec nic nescházelo. byl jsem se svou milovanou ženou, mohl být se svými milovanými dcerami i s vnukem a s dcerou Adélky. Byl jsem v přírodě a doma, nikdo mě neprudil a já nemusel prudit jeho a byli jsme všichni opravdu spokojení,” dodal spokojeně herec ještě.

Adéla Gondíková s Jiřím Langmajerem Adéla Gondíková s Jiřím Langmajerem Zdroj: Profimedia

Jiří Langmajer a Adéla Gondíková patří k velmi stabilním párům českého šoubyznysu. Chodit spolu začali již v roce 2011 a úspěšně se jim vyhýbaly nejrůznější skandály. Dvojice o svém soukromí však mluví jen velmi málo. Když už se ale někde objeví, působí šťastně a spokojeně, jak lze ostatně vyčíst i z toho, jak o sobě manželé navzájem mluví.

Langmajer se s manželkou několikrát potkal i v práci. Zahráli si spolu v představení Ani za milion, Manželský poker a Jo. Setkali se spolu také ve filmech Doktor od jezera hrochů a Seznamka, kde Gondíková dokonce hrála Langmajerovu manželku. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky