Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bratry Langmajery spojuje stejný závažný problém a oba zachránily jejich ženy

Jiří Langmajer a Adéla Gondíková
Jiří Langmajer a Adéla Gondíková
Zdroj: Šíp
Jiří Langmajer a Adéla Gondíková

Není tomu ani pár týdnů, kdy Jiří Langmajer otevřeně přiznal psychické problémy, díky kterým musí brát léky a docházet k psychologovi. Jeho bratr Lukáš se nejspíš nechal inspirovat, jelikož se rozhodl o stejném tématu promluvit a také odhalil lidem svou temnou minulost.

Je až pozoruhodné, jak bratři Lukáš a Jiří Langmajerovi mají podobné životní příběhy, ačkoliv jsou oba naprosto odlišné povahy. Jiří nedávno v rozhovoru nakousl vážné téma depresí, díky depresi si sáhl na dno. "Zachránila mě moje žena Adéla," zamilovaný herec tvrdí, že se prý polepšil hlavně pro svou ženu Adélu Gondíkovou, která by od něj jinak odešla!

"Nedalo se se mnou žít a tak už tři roky chodím k psychiatrovi a beru léky. Je mi mnohem lépe," šokoval Jiří nedávno svým přiznáním. Lukáš Langmajer ovšem svého staršího bratra dokázal trumfnout! Odkryl své temné já a popsal svůj nejhorší den v životě, kdy chtěl spáchat sebevraždu skokem pod vlak...

Boj se stejnými problémy

Láska k alkoholu je zřejmě v rodu Langmajerů dědičná, jelikož oba bratři právě s touto závislostí bojovali. U obou dvou ale měla na jejich polepšení zásluhu žena.

"Moc nepiju. Kdybych dál chlastal, Lucinka by ode mě odešla. Neumím pít a tak jsem se utápěl v depresích, se kterými jsem neuměl pracovat," rozpovídal se Lukáš otevřeně o pití alkoholu a psychických problémech. Mladší z bratrů Langmajerových je sice spokojeným otcem dvou dětí a šťastný manžel, přesto ale zažil období, kdy chtěl spáchat sebevraždu a málem se mu to povedlo...

Pomohla rodina

I když měl Lukáš Langmajer milující ženu a harmonický domov, deprese mu přerůstaly přes hlavu. Herec nevěděl, co se životem a proto se rozhodl ho ukončit. Pokusil se o to dokonce opakovaně!

"Několikrát jsem chtěl spáchat sebevraždu. Skočil jsem pod vlak a vytáhl mě na poslední chvilku kamarád. Tam jsem si uvědomil, že je konec. Přestal jsem úplně pít a nastoupil na léčení. Kdybych tohle nepodstoupil, zůstal bych sám a jednou by se mi povedlo se zabít!"

Slova Lukáše Langmajera byla pro veřejnost velmi překvapující, do té doby vystupoval jako spokojený otec od rodiny a nejevil žádné známky psychických potíží. To však jen dokazuje, jak vážné mohou být deprese, a kam až mohou člověka zahnat. Bratři Langmajerovi ale díky své otevřenosti nechali veřejnost nahlédnout blíže k této nemoci a za redakci jim tleskáme.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU