Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jiří Langmajer: Přiznal krizi ve vztahu s Gondíkovou i proč chodí k psychiatrovi

Jiří Langmajer a Adéla Gondíková
Jiří Langmajer a Adéla Gondíková
Zdroj: profimedia
Jiří Langmajer a Adéla Gondíková

Jiří Langmajer nedávno poskytl velmi otevřený rozhovor pro DVTV. Herec se přiznal ke konzumaci antidepresiv, návštěv psychiatra a odhalil krizi v manželství s Adélou Gondíkovou. Životní osud Langmajera by vskutku mohl být předlohou pro filmový scénář!

Jiří Langmajer byl v mládí úplně jiný, než je dnes. S věkem zmoudřel, což sám přiznává. Herec tvrdí, že opravdové štěstí našel až po boku své poslední manželky, Adély Gondíkové.

Manželka se svatozáří

První manželství Langmajera s Kamilou, se kterou má dvě dcery, nebylo zrovna příkladné. Jiří měl několik úletů, o kterých se vědělo veřejně, jeho žena však byla doslova svatá a opakované nevěry mu tolerovala. Herec měl pletky například s novinářkou Terezou Kopáčovou, herečkou Ivanou Jirešovou či modelkou Petrou Faltýnovou, kvůli které na čas opustil rodinu. Když ho Faltýnová tenkrát poslala k vodě, doslova se psychicky zhroutil. Opět se ale vrátil domů, kde ho čekala tolerantní manželka. Jenže, pak potkal Gondíkovou a jeho život se otočil doslova naruby!

Manželka Kamila sice dlouhé roky tolerovala Langmajerovi nevěry, s Gondíkovou to ale bylo jiné. Když se do sebe zakoukali, Adéla byla ještě vdaná za Ondřeje Brouska, vztah ale už moc nefungoval. Jiří definitivně opustil rodinu, což jeho žena nesla velice nelibě. Ačkoliv ho vlastně sama vyhodila z bytu, věřila, že se opět bude jednat jen o úlet a manžel se brzy vrátí. To se však nestalo. "Musel jsem přijít za ženou, která mě držela více jak dvacet let nad vodou a říct, promiň, jdu pryč," popsal tehdejší situaci herec.

Pomoc od odborníka

Gondíková s Langmajerem se do sebe zamilovali a jejich vztah rychle přerostl v silné partnerství. Herecká dvojice si ale řekla své ANO až vloni, po dlouhých devíti letech soužití. Ani jejich prožité roky ale nebyly vždy idylické a Jiří tvrdí, že o svou životní lásku málem přišel!

"Bylo to se mnou k nežití, moc jsem všechno prožíval, musela jsem vyhledat odbornou pomoc," přiznal Langmajer v posledním rozhovoru. Netají se tím, že i nadále navštěvuje psychiatra a bere léky!

K životní změně ho prý přivedla hlavně láska k Adéle Gondíkové, díky které se rozhodl na sobě zapracovat. "Nechtěl jsem o ni přijít, věděl jsem ale, že se se mnou nedá žít," tvrdí herec sebekriticky.

Díky návštěvám psychiatra a vhodným lékům se podařilo dostat Langmajerovi nepříjemné stavy pod kontrolu a nyní si užívá s manželkou šťastné období, za který je vděčný. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky