Herec Jiří Langmajer a jeho manželka se hned z kraje léta rozhodli vyrazit za hranice Česka a na pár dní se vydali do slunného Řecka. A v zahraničí evidentně mysleli úplně na všechno. Jednou z nepříjemností, která může každého během dovolené (a nejen během ní) potkat, je ukradená peněženka, se kterou většina lidí přijde i o doklady a návrat do rodné země se pak značně komplikuje. Proti tomu se ale Langmajer rozhodl skvěle pojistit a na případného zloděje dokonale vyzrál.

Peněženku strčil do lednice

O nápad, který Langmajer dostal, se rozhodla jeho manželka podělit s fanoušky a kolegy na sociální síti. A pobavila je dosyta. „Ptám se: ‚Miláčku, proč máš peněženku v lednici?’ - ‚To přece zloděje nenapadne’,” napsala úryvek rozhovoru s manželem Adéla Gondíková k fotografii, na které je peněženka v lednici v přihrádce společně s nějakým nápojem. „Vzkaz pro zloděje: Doma to tam nedává, jo?” dodala ještě v připojeném textu. A rozesmáté reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.

„Tak to mě dostalo,” smála se herečka Michaela Kuklová. Několik vysmátých smajlíků přidala i Patricie Pagáčová. Tereza Brodská se zase podělila o vlastní historku. „Jednou jsme jeli máma, já, David Hanzlík a Jaromír Hanzlík na dovolenou… A v autě Jaromír povídá: ‚To neuhádnete, kam jsem letos schoval peníze a máminy perly!’ A my zcela současně: ‚Do mrazáku??’,” smála se herečka.

Láskou jen září

Jiří Langmajer a Adéla Gondíková tvoří pár už několik dlouhých let. V roce 2019 se vzali a je vidět, že jejich láska jen kvete. Vypadají vedle sebe nesmírně šťastně a velkou podporu mají i z řad svých fanoušků. Z dovolené v Řecku herec zveřejnil na sociální síti společný snímek s manželkou a jeho příznivci se na ni nemohli vynadívat. „Nejhezčí náš herecký pár. A hlavně nejsympatičtější. A nejvtipnější! Díky za vás dva,” napsala pod příspěvek jedna z fanynek. A obdobných reakcí se objevovala celá řada.