Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Podvod na Jiřího Lábuse: Na internetu nabízí prostředek na potenci

Jiří Lábus
Jiří Lábus
Zdroj: Profimedia.cz
Jiří Lábus

Jiří Lábus nemá úplně šťastné období. Není to tak dávno, co ho zneužil kamarád Martin Dejdar, který jeho jménem nabízel videozdravici za peníze, a teď se zase objevil na internetu na fotografii, kde nabízí prostředek na potenci. Herec o tom však nemá ani potuchy.

Herec Jiří Lábus byl v pořádném šoku, když se dozvěděl, že jeho jméno bylo zneužito v souvislosti s přípravkem na podporu potence. Na internetu totiž koluje jeho fotka v souvislosti se zázračným prostředkem, který zaručuje dokonalou potenci i mužům v jeho věku.

Jenže Jiří Lábus žádnou smlouvu nepodepsal a o spojení se sexuálním preparátem neměl ani tušení. Kromě něj mají tento zázrak užívat i další hvězdy českého showbyznysu.

Lábus internet nepoužívá

S největší pravděpodobností ho zneužili proto, že se o něm ví, že internet nepoužívá a sociální sítě jsou pro něj přímo sci-fi.

„Já internetu vůbec nerozumím. Nikdy jsem nenapsal ani mail. To už není nikdo jiný, že to spadlo na mě?“ řekl deníku Aha! šokovaně oblíbený herec, který dlouhá léta tvořil nezaměnitelnou dvojici s Oldřichem Kaiserem.

A abychom nezapomněli na největší vtip, tak tím je, že pod fotkou Lábuse je napsáno, že se jedná o našeho nejslavnějšího sportovce Jaromíra Jágra. Ten ale asi preparáty na potenci nepotřebuje, s mladou kočičkou, kterou má v posteli, si jistě vystačí i bez nich.

S žádnými preparáty na potenci se nespojuje

Rozhodně nechceme Lábuse nijak podceňovat, ale rozdíl mezi ním a Jágrem je dosti viditelný. 

„No tak to už je vrchol,“ rozčiluje se Lábus a zvažuje podání trestního oznámení.

Naposledy bylo jeho jméno zneužito kvůli Martinovi Dejdarovi, který za peníze nabízel jeho zdravici, a herec o tom neměl ani tušení. Dejdar mu tvrdil, že mu o akci říkal, Lábus si to ale prý nepamatuje a ani by nepřipustil, aby za zdravici od něj lidé platili.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky