Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jiří Krytinář (68) se kvůli neutuchající touze po ženách rozhádal s dcerou

Jiří Krytinář
Jiří Krytinář
Zdroj: PRofimedia
Jiří Krytinář

Jiří Krytinář (†68) se narodil 28. dubna 1947. Dosáhl jen na 120 centimetrů, na pozornost žen si ale stěžovat nemohl.

Ruce pryč

Jiří Krytinář patřil mezi oblíbené herce, u své rodiny ale propadl. Už roky před jeho náhlou smrtí viselo manželství na vlásku a nakonec herec došel k rozvodu, ale nejhorší bylo, že se od něj distancovala vlastní dcera.

S tou měl herec dobré vztahy a podporoval ji ve studiu ekonomie. Těšil se, že na sebe budou mít jednou dost času. Chtěl jí vynahradit dětství, které prožila jen s matkou, protože on byl na zájezdech a do večera v divadle. Když ale Jana začala vnímat, jak se otec prezentuje, dala od něj ruce pryč.

Jako první nafotil se zpěvačkou Olivií Žižkovou (44) hanbatý kalendář a později se opil, svlékl a nahý se vnucoval a předváděl. Jeho dcera si okamžitě změnila jméno na sociálních sítích a vystupovala jako "Jana radši neKrytinářová". Na pohřbu vyšlo najevo, že rozvedený herec žil poslední dva roky s mladou milenkou Pavlínou a měl s ní dítě.

Zemřel na infarkt, bez peněz a bez rodiny, ale stačil na svou dceru přepsat část bytu v Jablonci nad Nisou, kde po rozvodu žil, a přenechal jí sbírku starožitných hodin.

Atrakce

Krytinář celý život vyvracel, že by mu jeho jinakost a výška 120 centimetrů vadila, ale kolegové byli jiného názoru. Trpěl a nesnášel, kdy na něj ostatní mluvili pomalu a polopatě. Mysleli si, že když je malý, má zpomalené i chápání.

"Mějte se rádi, buďte na sebe hodní a buďte sví..."

Krátce před svými desátými narozeninami měl podstoupit náročnou operaci, při které by mu lékaři upravili klouby a vysekávali štěrbiny, aby mohl povyrůst. Den před zákrokem ale z nemocnice utekl a rodiče nesebrali odvahu dovézt ho zpátky.

Úspěchy

Herec, který trpěl osteochondrodyspalzií, se vyučil hodinářem a vydal sbírku depresivních básní. V roce 1969 přičichl k divadlu a k filmu. Objevil se v seriálu Hospoda, v Arabele a v pohádkách Tři oříšky pro Popelku a Kouzelný měšec. Zemřel 25. září 2015 na infarkt (ne plicní embolii, jak se uvádělo).

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU