Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jiří Krampol je znovu šťastný, setkání s Bubílkovou mu změnilo život

Jiří Krampol a Zuzana Bubílková
Jiří Krampol a Zuzana Bubílková
Zdroj: Profimedia.cz
Jiří Krampol a Zuzana Bubílková

Před necelým rokem mu v náručí zemřela manželka Hanka, a Jiří Krampol se musel vyrovnat s tím, že zůstal sám. Teď už to ale vypadá, že je populární herec z nejhoršího venku. Nedávno oslavil třiaosmdesáté narozeniny a spolupráce se Zuzanou Bubílkovou mu opravdu svědčí. Znovu se usmívá od ucha k uchu, tak jak jsme u něho byli vždycky zvyklí.

I když hercova manželka Hanka zemřela náhle a nečekaně, dlouhá léta se potýkala s mnoha zdravotními problémy. Bývalá učitelka v mateřské škole bojovala se závislostí na nikotinu a lécích a několikrát se léčila v bohnické psychiatrické léčebně. Zesnula paradoxně v době, kdy se zdála být už téměř v pořádku. Loni začátkem srpna vydechla naposledy, i když se jí Jiří snažil poskytnout první pomoc a hned zavolal záchranku.

Zlomeniny, operace a závislost na lécích

Krampolová, se kterou herec strávil sedmadvacet let, si postupně zlomila koleno, rameno a kotník, kvůli kterým musela dokonce podstoupit dvě operace. Později trpěla nechutenstvím, nezdravě zhubla a vypěstovala si ničivou závislost na cigaretách. Herec jí byl celou dobu velkou oporou, a je jasné, že ho péče o nemocnou ženu musela obrovsky zmáhat. Přesto Jiří Krampol dokázal, že má v sobě velkou vnitřní sílu, díky které dokázal ustát tolik nepříjemností. Už loni přitom vdovec věděl, že odchod milované ženy mu pomůže překonat jakákoli aktivita. „Jediné, co pomáhá, je práce,“ řekl pro Super.

Nejdříve proto natočil několik filmů, přičemž jistě přišel na jiné myšlenky. A pak mu do života doslova vstoupila Zuzana Bubílková, jedna z legendárních partnerek známého komika Miloslava Šimka. A to znamená jediné, Krampola a Bubílkovou z minulosti spojuje stejný přítel, což jejich spolupráci jedině prospívá. Všechno začalo jednou nevinnou scénkou pro pořad Muž roku, a teď má Bubílková s Krampolem televizní pořad na TV Šlágr, ve kterém kolegové vysílají přímo z hercovy kuchyně. Kromě toho se dvojice vrátila z pracovní cesty v Tunisku, která baviči vlila novou krev do žil.

Herec působí svěžím a odpočatým dojmem

„Bylo to tam nádherný. Jeli jsme tam vybírat lokace, protože tam máme točit každé dva měsíce,“ prozradil herec pro tn.nova.cz při oslavách narozenin. Kvůli stále probíhající pandemii koronaviru si ale Krampol nemyslí, že by k natáčení v nejbližší době došlo. Přesto známý moderátor a dabér působí svěžím a odpočatým dojmem. Je přímo neuvěřitelné, co všechno ve svém věku ještě zvládne. Přitom to nebyla jediná příležitost, kdy umělec dokázal, že se od smrti své manželky cítí mnohem lépe. Zuzana Bubílková totiž nedávno sdílela momentku, na které fotograf zachytil nejen ji a rozzářeného Jiřího Krampola, ale také herce Jana Přeučila a moderátora Karla Voříška. Je proto vidět, že setkání s Bubílkovou bylo skutečně tím nejlepším, co mohlo Krampola potkat.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky