Když Jiří Krampol nastoupil do nemocnice, fanoušci o něj měli pořádný strach. Jejich obavy ale byly naštěstí úplně zbytečné, protože známý herec je už zase jako rybička. Krampol totiž dlouhá léta trpí chronickým katarem průdušek, a jakmile se mu trochu přihorší, jednoduše zajde za svým lékařem.

Měl jsem málo krvinek

"Museli mi nasadit antibiotika a nějaké minerály, jelikož jsem měl nedostatek červených krvinek. Snažili se do mě nacpat všelijaké medikamenty, aby mě dali opět dohromady," řekl deníku Blesk bavič, který po ozdravném pobytu viditelně pookřál.

A protože Krampol moc dlouho nevydrží bez jakékoli aktivity, už za pár dní se přišel podívat na představení nové řady pánské kosmetiky. Herec kolem sebe šířil dobrou náladu, a dokonce Expresu přiznal, že zkrášlující produkty určitě sám vyzkouší.

O pleť se musím starat

"Léta mě naučila, že se musím o pleť starat a pečlivě si ji čistit. Všude vás pudrují, tak je potřeba to i smýt. Takže se snažím o sebe pečovat i v mém věku," uvedl Krampol a připomněl tak známý fakt, že jako herec se bez make-upu před natáčením nebo focením opravdu neobejde.

Populární moderátor je na tom po drobných zdravotních obtížích tak dobře, že začal znovu chodit do posilovny. "Už zase chodím cvičit, musím se hýbat, jinak by to bylo špatné. Lékaři mi to nezakázali. Samozřejmě se nesmím přetěžovat, ale pohyb je zdravý," dodal komik, který užívá léky na ředění krve a preventivně bere i prášky na tlak.

Jiří Krampol byl před časem hostem v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.