Zprávy o údajné vážné nemoci Jiřího Krampola se většinou v poslední době týkaly opakovaných zápalů plic, tentokrát ale v předvánočním čase ještě přitvrdily. Známý umělec se tak skutečně nestačil divit, co se o sobě dověděl v médiích. 

“Je mi dobře, jen mám opět ty moje potíže s průduškami. A kromě toho mám nohu v haj*lu, protože jsem si před třiceti lety přetrhal vazy a když je tohle počasí, tak to zlobí. Rozhodně ale není pravda, že jsem ztracený pro normální život a už nikdy se nepostavím na nohy, jak jsem se o sobě dověděl,” uvedl pro Kafe.cz právem rozhořčený herec. 

Rakovinu plic nemám

“Představte si, že jsem se teď dokonce dozvěděl, že prý mám rakovinu plic. A tu určitě nemám, koneckonců jsem teď kvůli průduškám byl na třech rentgenech. To už je přece jen trochu silné kafe a nechápu, jak to někdo může napsat a neověřit si to,” zlobil se Jiří Krampol, který prý jednu dobu dokonce uvažoval, že bude pomluvy řešit soudní cestou, nakonec se ale rozhodl, že mu to za to nestojí. 

Na svůj věk se ostatně podle svých slov cítí ve více než uspokojivém stavu. “Znám řadu lidí, kteří jsou třeba o padesát let mladší než já a prášků jedí mnohem více. Já mám jen chronický katar plic. A ten se léčí tak, že jdete do nemocnice a dostanete infuzi, která to rozežene,” pokrčil rameny s tím, že se mu bohužel dlouhodobě tento fakt nedaří veřejnosti vysvětlit. 

Kromě toho zmínil, že negativity v médiích je na jeho vkus v poslední době až příliš. “Vezměte si takovou Jiřinu Bohdalovou. To je bezesporu největší herečka století. A kolikrát se o ní napsalo, že něco dobře zahrála? Místo toho se píše pomalu i to, že někde přešla na červenou. Lidé chtějí Angeliku a Pretty Woman, místo toho se v televizi ukazují samé negativní věci, drogy, přestřelky. Pak se divíme, že to se světem vypadá tak, jak to vypadá,” domnívá se Jiří Krampol. 

Mám jiné starosti, než prohánět ženské

“To samé je téma já a ženské. Kdyby mi bylo čtyřicet, tak neřeknu. Ale ve svém věku tedy opravdu nemám nic jiného na práci, než někde prohánět holky. A přesto jsem jich podle bulváru za poslední rok měl snad dvanáct,” řekl známý bavič pro Kafe.cz.

“Nejhorší to bylo asi v době, kdy mi zemřela manželka a další den jsem musel jet natáčet písničku s Natálií Grossovou, protože už byl objednaný ateliér. Tehdy nás tam vezla autem její maminka a den po smrti ženy jsem se dočetl, že mám něco s Šárkou Grossovou. To je prostě hnus,” uzavřel Jiří Krampol znechuceně.

Související články