Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Myslel jsem, že je to konečná: Jiří Krampol se ozval z nemocnice

Jiří Krampol
Jiří Krampol
Zdroj: Profimedia
Jiří Krampol

Jiří Krampol nahnal svým bližním i fanouškům pořádný strach. Herec skončil na oddělení JIP s těžkým zápalem plic a k tomu se přidaly problémy se srdcem. Stav Krampola se naštěstí zlepšuje, sám ale přiznává, že se podíval smrti do očí.

Jiřího Krampola poslední měsíce trápí zdraví. Herce celkem třikrát hospitalizovali v Nemocnici na Františku kvůli problémům s plícemi, poslední návštěvu ho ale museli převést na oddělení JIP.

Stav Krampola byl velice vážný, kromě těžkého zápalu plic měl také srdeční kolaps. Jelikož má voperovaný kardiostimulátor, šlo mu skutečně o život.

Naštěstí díky špičkové péči lékařů je na tom dnes oblíbený herec o mnoho lépe a fanouškům už poslal první vzkaz z nemocnice.

Měl jsem namále, musím se šetřit

"Měl jsem zápal plic, pak jsem měl nějakej srdeční kolaps a ty průdušky, takže jsem měl opravdu namále. Bylo to blbý, tak mě z toho pomalu dostávali. Dech už se mi vrátil, snad velký neštěstí je zažehnaný, ale jsem ještě v nemocnici. Musím se prostě šetřit," prozradil Jiří Krampol v pořadu Showtime.

Herec dodal, že jakákoliv aktivita u něj nyní nepřichází v úvahu. Těsně před kolapsem totiž Krampol objížděl se svou kolegyní Zuzanou Bubílkovou pracovní štace, kde údajně onemocněl zápalem plic.

Dlouhé cesty autem a trávení času v zimě si ale bude muset Krampol na delší dobu odpustit. Po smrti manželky Hany Krampolové se herec naplno ponořil do práce, nyní ho ale čeká povinná pauza. 

Myslel jsem, že je to konečná

Jiří Krampol je na tom sice mnohem lépe, stále ale neví, zda stráví Vánoce doma. "Sem tam mi ještě dávají kyslík, dneska mě převezli z JIPky," prozradil herec ve zmíněném pořadu a na jeho hlase byla slyšet únava.

"Mně opravdu bylo strašně, já opravdu myslel, že je to konečná a tady mě vypiplali doslova," dodal Krampol a poděkoval lékařům, sestřičkám i dalšímu personálu nemocnice, který se o něj skvěle stará.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky