Jiří Krampol vyrůstal v kompletní rodině a vzorem byla jeho milovaná maminka, která s jeho otcem zůstala, i když přišel o nohu. Známý herec měl ale zcela odlišný osud, co se vztahů týče. Celkem čtyřikrát se oženil a třikrát rozvedl.

Z prvního manželství má umělec syna Tomáše, který se živí jako tenista a barman a žije v Austrálii. Krampol si v minulosti stěžoval, že od prvorozeného potomka nedostává ani fotky vnoučat, to má ale pádný důvod. Jeho první žena, televizní hlasatelka Jana Fořtová, se po rozvodu podruhé vdala a její muž Jaromír Fořt si Tomáše osvojil. Jelikož tehdy Krampol svým podpisem dokladů se změnou příjmení syna souhlasil, vzdal se zároveň i všech otcovských práv.

Fořtová se k oltáři vydala ještě potřetí za Michaela Haberu a dnes žije v Austrálii pod příjmením Haberová.

S Hankou čekal vysněnou dceru

Druhý syn Jiřího Krampola dostal křestní jméno Jirka. Ani tento vztah ale neměl dlouhého trvání a druhá manželka herce chystala druhou veselku. Jiří dostal jméno po jejím dalším manželovi a dnes je Jiří Suvajdič. I v tomto případě dovolil Krampol osvojení.

Třetí ženou Krampola byla modelka Marta. Ta si do vztahu přivedla syna Martina a herec ho vychovával jako vlastního, jelikož se svými dětmi neměl žádný kontakt. Martina přijal za vlastního a dal mu i své příjmení.

I v případě čtvrté manželky Haničky se Krampol postaral o jejího syna Petra, a aby měli všichni společné příjmení, herec si ho osvojil. S Hankou čekal ještě vysněnou dceru, kvůli komplikacím a údajnému pochybení lékařů se holčička narodila v sedmi měsících bez známek životä, což její maminku navždy psychicky poznamenalo.

Jiřího Krampola poslední dobou trápí zdraví

Související články