Internetová válka

Dagmar Patrasová označila Zuzanu Bubílkovou jako trapnou a zapšklou. Nevraživost přitom odstartoval podle Bubílkové nevinný komentář směrem k Dagmar. Komička si k fotografii, kde pije z plechovky nealko pivo, napsala: "Po běhu mám žízeň jako Dáda." Příspěvku si téměř hned všimla Dagmar a zanechala pod ním Bubílkové komentář. Bubílková si i přesto stojí za tím, že šlo o nevinný vtip. "Vůbec to nebylo myšleno nějak útočně na nikoho. Byla jsem běhat a měla jsem žízeň, tak jsem si dala nealkoholické pivo. Všimla jsem si, že mi příspěvek komentovala Dáda, ale nerozumím tomu. Dáda taky mívá žízeň, každý míváme občas pořádnou žízeň," podivuje se nad přestřelkou Bubílková pro Život v Česku.

Jeden by si řekl, že se Bubílková po přestřelce s Dádou stáhne, opak je ovšem pravdou. Pár dnů na to umístila na sociální sítě fotografii, kde napodobila outfit Radky Třeštíkové z Karlových Varů. Dáda v sobě neudržela ani tentokrát emoce a reagovala na příspěvek moderátorky slovy "Bubílková je trapná a zapšklá."

Jiří Krampol nestojí na žádné straně

"Jejich spor mě vůbec nezajímá a ani to nechci komentovat. Jen by se to otočilo proti mně. Proti Zuzaně Bubílkové nic nemám a Dádu Patrasovou znám od šestnácti let. Jen je mi líto, že se dostává do takových situací," prozradil k probihájicímu sporu Jiří Krampol, který je velkým kamarádem Felixe Slováčka. Už v minulosti se nechal slyšet, že by Dáda měla se svou závislostí na alkoholu bojovat. Ani k Zuzaně Bubílkové nemá aktuálně vřelý vztah, jejich kamarádství před nedávnem skončilo.