Konec hraní

Josef Abrhám se po smrti manželky přestěhoval k synovi a jeho rodině na Mělnicko. O poslední zmínku o jeho zdraví se postarala jeho snacha, která na začátku roku tvrdila, že se mu daří dobře. To ovšem nebyla tak úplně pravda. Pochybnosti o stavu Abrháma vyslovil ještě před jeho smrtí herec Jiří Krampol.

„S Pepíkem jsem nemluvil strašně dlouho. Není na tom dobře... Je mi ho strašně líto. Vždycky to byl bezvadný kluk, charakter. Úžasný herec,“ řekl pro CNN Prima News.

Související články

Pojila je nejen ztráta manželek

Také Krampol se musel vyrovnat se ztrátou milované manželky. „Není den, kdy bych si na Haničku nevzpomněl. Kdo to nezažil, nepochopí. Pro Pepíka to musí být také strašné. Byli na sebe s Libuškou strašně fixovaní. Mně po její smrti nejvíce pomohla práce, být pořád mezi lidmi, protože doma bych se z toho jinak zbláznil,“ přiblížil herec pocity po ztrátě manželky Hany ještě před ztrátou kamaráda.

Nyní už má ale opět důvod k úsměvu, přiznal nový vztah. Partnerku s ním ale na veřejnosti těžko uvidíte, chce se držet v ústraní. "Ano, je pravda, že mám přítelkyni. Je právnička, vůbec nepochází z mediálního prostředí, a proto ani neříkám, o koho přesně jde, protože má z té pozornosti strach," herec tak galatně dodržuje její přání.

Jiří Krampol na Josefa Abrháma nedal dopustit. Zachránil ho totiž před osudovou chybou. „Do strany jsem nikdy nevstoupil, ale jednou jsem o tom uvažoval. Měl jsem hrát ve filmu, ale nakonec v obsazení bylo moje jméno přeškrtnutý a místo mě tam byl ručně psaný František Vicena. V tu chvíli jsem si říkal, jestli bych tam kvůli (vlastní) existenci přece jen neměl vlézt. Pak jsem se potkal s Pepíkem Abrhámem, který mi to rozmluvil. Dodnes jsem mu za to vděčný.“

Související články