Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jiří Krampol o tajemné milence: Je to jako dříve, znovu jsem ožil

Jiří Krampol
Jiří Krampol
Zdroj: FTV Prima
Jiří Krampol

Herec Jiří Krampol je zpět ve formě poté, co minulý rok doslova utekl hrobníkovi z lopaty. Třiaosmdesátiletý herec dorazil na večírek na pomoc nemocnému manažerovi celebrit Tomáši Gottliebovi a prozradil, jak se vyvíjí vztah s jeho novou přítelkyní.

Jiří Krampol se ukázal na párty, která vznikla pro nemocného Tomáše Gottlieba. Manažer skončil v nemocnici s dvojitou zástavou srdce a kamarádi se rozhodli mu pomoct.

"Na Tomáše jsem si vzpomněl, protože jsem sám měl před Vánoci zdravotní potíže, které jsou naštěstí zahnané. Každý den na něj myslím a je mi to líto," řekl Expresu Krampol, který sám před pár měsíci bojoval o život.

Herec dorazil na večírek v doprovodu kamarádky své zesnulé manželky Hanky a svou přítelkyni, které má být údajně pouhých třicet let, nechal doma. K tomu má Krampol pádné důvody, svou novou lásku prý nechce medializovat.

Bojí se medializace

"Je pravda, že mám přítelkyni, ale v žádném případě nechci o ní mluvit, protože ona se bojí jakékoliv medializace. Proto se mnou dnes nepřišla," vysvětlil Jiří Krampol výše zmíněnému webu.

Herec se nedávno ukázal po boku o 57 let mladší Kateřiny Bláhové a ihned se začalo spekulovat, že právě zrzavá hvězda je jeho novou múzou. Krampol se ale k milence odmítá vyjadřovat a chce co nejdéle udržet její identitu v tajnosti.

"Jsem spokojený. Jezdíme na výlety, chodíme do kina, je to takové jako dříve. Znovu jsem ožil," uzavřel herec, který doslova září štěstím. Nezbývá než hrdličkám popřát mnoho štěstí a vyčkat, až se rozhodnou svou lásku odhalit veřejnosti.

Jiří Krampol si opět užívá života

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky