Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jiří Krampol se ozval fanouškům: Do nemocnice se vracím každý rok

Jiří Krampol
Jiří Krampol
Zdroj: Profimedia
Jiří Krampol

Jiří Krampol nahnal svým fanouškům pořádnou starost. Známý herec skončil kvůli potížím s dýcháním v nemocnici. Jak se mu daří dnes?

Jiří Krampol je ve svých třiaosmdesáti letech až neuvěřitelně vitální. Herec pravidelně cvičí, cestuje a účastní se společenských akcí, před pár dny ho ale dohnalo zdraví.

Krampol skončil kvůli dýchacím obtížím v Nemocnici Na Františku, kde se o něj stará profesor Rudolf Špaček.

Manažer Miloš Schmiedberger říká, že by měl herec své zběsilé životní tempo trochu uklidnit. "Jirka občas zapomíná, že je mu třiaosmdesát. Měl by se šetřit," okomentoval hospitalizaci herce Blesku.  

Krampol bojuje s katarem průdušek od svých patnácti let

"Mám celý život chronický katar průdušek. Ozvalo se mi to, tak jsem v nemocnici, protože doktoři potřebují vyšetřit, kde to je, z čeho to pramení," prozradil Jiří Krampol webu super.cz.

Dabér zesnulého Belmonda s touto diagnózou bojuje už dlouhé roky a nejedná se prý naštěstí o nic vážného.

„Jsem s tím v nemocnici pravidelně každý rok. Nemá se co zhoršit, mám to od dětství. Měl jsem s tím problémy už v 15 letech," vysvětlil herec.

Čekám až mě pustí, těší se Krampol domů

Katary dýchacích cest jsou velice častým a rozšířeným infekčním onemocněním. Jedná se o zánět horních cest dýchacích, pacientům ale naštěstí nehrozí žádné vážnější následky, a tak Jiří Krampol už nejspíš o víkendu půjde domů.

"Už tři dny mě pozorují, dali mi nějaké minerály. Jsem na interně a je o mě dobře postaráno, dýchám normálně, tlak mám normální, jen čekám, až mě pustí,“ uvedl s tím, že už zítra nebo pozítří by se mohl vrátit domů," sdělil herec výše zmíněnému webu.

Nezbývá než panu Krampolovi popřát hodně zdraví a co nejrychlejší propuštění z nemocnice.

Jiří Krampol si od pravidelného cvičení musí dát na chvilku pauzu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU