Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jiří Krampol skončil opět v nemocnici: Po druhém očkování jsem umíral

Jiří Krampol
Jiří Krampol
Zdroj: Profimedia
Jiří Krampol

Jiří Krampol je na svůj věk v neuvěřitelné formě, bohužel ho ale čas od času trápí dýchací problémy. Známý herec skončil před pár dny opět v péči lékařů, čímž vyděsil své fanoušky. Místo odpočinku ale spěchal Krampol na další vystoupení.

Jiří Krampol letos oslavil 83. narozeniny, tento požehnaný věk by mu ale rozhodně nikdo netipoval. Herec pravidelně sportuje a udržuje si tak fyzičku, kterou mu mohou závidět i o generaci mladší muži.

I když je Krampol fit, delší dobu ho trápí problémy s průduškami. Už v minulosti kvůli stejné diagnóze skončil herec v péči lékařů a na svatého Martina se musel omluvit pouhé dvě hodiny před svým účinkováním v pořadu Zase mi je do zpěvu Báry Grafnetrové v pražské Činoherní kavárně.

Krampol pak přiznal, že se jeho zdravotní stav zhoršil po třetí dávce očkování proti covidu.

Po druhém očkování jsem umíral, po třetí dávce jsem nemohl půlku představení chytit dech

 

"Mám problémy s těmi svými proklatými průduškami. Nedávno mi dali třetí dávku očkování a ten samý den jsem půlku představení nemohl chytit dech. Pak se to srovnalo, ale nebylo to ono. Po druhém očkování jsem umíral, teď to bylo lepší, ale fit jsem nebyl. A včera se to zhoršilo," vysvětlil Jiří Krampol webu eXtra.cz.

Lékaři si herce raději nechali na pozorování. "Byl jsem v Nemocnici Na Františku. Vzali mi krev a dělali mi testy. S těmi průduškami je vážně problém, takže si mě tam nechali přes noc. Napojili mě na přístroje a pozorovali mě. Chtěli mít jistotu," dodal Krampol, který v nemocnici naštěstí zůstal jen do druhého dne.

"Hned ráno mě pustili. Zaplať pánbůh, nic vážného to není, jsem v pořádku. Buď jsem zdravý, nebo špatně vyšetřený," okomentoval svůj zdravotní stav s humorem sobě vlastním.

Krampol se nešetří, z nemocnice odjel na další kšeft

Jiří Krampol se ani přes dýchací potíže příliš nešetří. Jakmile ho pustili z nemocnice, už spěchal do práce.

"Můj doktor říká, že si pořád myslím, že mi v mém věku nikdy nic nebude. A ono někdy ano. Už hůř chodím a mám ty průdušky. Ale jinak tlak, srdce, všechno v pořádku," sdělil.

Nezbývá než panu Krampolovi popřát mnoho zdraví a brzké uzdravení.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky