Jiří Korn slaví 73: V životě se oženil hned třikrát a toužil se stát skejťákem

Jiří Korn
Jiří Korn
Zdroj: profimedia
Zobrazit všechny fotografie
Jiří Korn Jiří Korn Jiří Korn Jiří Korn
Jiří Korn

O tom, že je Jiří Korn neskutečně pohybově nadaný a že jde do všeho naplno, nemůže být pochyb. Málokdo by ale tušil, že má nesplněné přání ze sportovní branže. Mrzí ho, že neumí jezdit na skateboardu.

Charismatický herec a tanečník Jiří Korn, který dnes slaví 73. narozeniny, je sice stále ve formě, ale na něco už by si netroufl. Je to jízda na skateboardu. Herec před časem přiznal, že jestli ho něco mrzí, je to to, že neumí jezdit na skejtu. 

"Jsem otevřený i věcem, které sám nedělám. Rád se nechávám fascinovat, odvazuje mě to. Do dneška mě třeba strašně mrzí, že jsem se nenaučil jezdit na skateboardu. Teď už s tím začít nemůžu. Kdybych upadl, hned si něco zlomím. Jsem na to ve svém věku příliš křehký," prozradil pro časopis ForMan.

Korn je velmi rodinně založený

Jinak je ale herec velmi rodinně založený a veškerý svůj čas tráví s blízkými. Sám je nejmladší ze tří sourozenců. Bohužel však ne všichni měli v životě štěstí. Jiřího sestra, dětská hvězda z filmů Šest medvědů s Cibulkou nebo Přijela k nám pouť, si prošla peklem. Propadla alkoholu, skončila v léčebně a přišla o děti. 

On sám také šťastné manželství neměl. Roku 1989 se oženil s krásnou Kateřinou, s níž má dceru Kristýnu a syna Filipa. I přesto, že byl naprosto vzorným otcem, vztah nevydržel a sexy Kateřina umělce opustila. I přesto, že to ani pro jednoho nebylo snadné, nikdy jeden na druhého neplivali špínu.

„Já si na Jiřího nemůžu stěžovat. I když už jsme nebyli spolu, vždy mě a děti podporoval,“ prozradila jednou pro Nedělní Blesk modelka, který se nebála v pozdějším věku svléknout pro Playboy.

Herec byl třikrát ženatý

Kateřina byla Jiřího druhá manželka. Poprvé se oženil už roku 1972 s Hankou, ale po krátkém čase se rozvedli. Dnes už jeho první manželka nežije. Korn je ohledně soukromí velmi opatrný, ale ví se, že si do třetice vzal o 25 let mladší partnerku Renatu.

Nutno podotknout, že sám herec působí o mnoho mladším dojmem a přes sedmdesát by mu nikdo nehádal. Vždy se udržoval ve formě. Skvěle tančil, zpíval v muzikálech, za což získal i dvě ceny Thálie. Dlouhá létat také vystupuje s vokálním seskupením 4TET.

Další články

čtenářů

si právě čte tento článek

Akční letáky


Nejnavštěvovanější