Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jiří Dvořák vedle mladší partnerky září: Jiskřilo to mezi nimi už před 10 lety

Jiří Dvořák
Jiří Dvořák
Zdroj: Profimedia
Jiří Dvořák

Herec a dabér Jiří Dvořák vypadá vedle své o 27 let mladší partnerky Martiny Zábranské fantasticky a usmívá se od ucha k uchu. O svém vztahu ale moc mluvit nechce. U Dvořáka je zvykem, že si přísně střeží své soukromí, jeho láska je ovšem o něco sdílnější. Před časem popsala, jak se k sobě s hercem dostali. 

Jiří Dvořák vypadá v posledních měsících až neuvěřitelně šťastně, což je zásluhou hlavně jeho krásné partnerky Martiny Zábranské. Martina Zábranská je slovenskou herečkou a moderátorkou a právě díky svému povolání se s Dvořákem seznámili. Přestože se jako pár objevili poprvé až během karlovarského filmového festivalu v roce 2022, seznámili se už dávno předtím. 

Povídali si hodiny

Martina Zábranská a Jiří Dvořák se poprvé setkali díky natáčení pohádky Šťastný smolař v roce 2012. A už tenkrát to mezi nimi jiskřilo. „Poznali jsme se při natáčení pohádky Šťastný smolař. Už tehdy to byl člověk, na kterého jsem se nejvíc těšila. Ani jediná vteřina s ním strávená nebyla marná. Povídali jsme si celé hodiny,” nechala se už dříve slyšet pro Markízu

Od té doby ale uplynulo několik let, než se dali dohromady. „Byl velmi laskavý. Ale trvalo nějakou dobu, než jsme se potkali znovu. Tentokrát to bylo jiné a správné,” pokračovala ještě slovenská kráska, kterou od jejího partnera dělí sedmadvacetiletý věkový rozdíl. Ten ale vůbec neřeší.

Jsou šťastní

„Nejde o věk. Jde o člověka. Podstatné je, když si dva rozumějí, funguje jim to ve všem, mají společné názory a umí se bavit na každé téma. Nejde o společenské postavení. Ve vztahu je nejdůležitější, když se dva lidé vzájemně vnímají a poslouchají,” komentovala věkový rozdíl v září pro web zivot.pluska.sk

A jejich láska se podle všeho vyvíjí tím nejlepším směrem. O tom ostatně svědčí i jejich společné fotografie, které Martina před pár týdny zveřejnila na svém Instagramu. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky