Adamíra byl v dob svých studií spíše tichý chlapec, dívkám se neuměl dvořit a byl stydlivý. Když už se do nějaké zamiloval, pouze ji platonicky sledoval zpovzdálí, neodvážil se ale vyznat ze svých citů.

V devadesátých letech začal Jiří hrát v divadle, nejprve v Divadle mladých pionýrů a potom ve zlínském Divadle pracujících. V té době potkal svou první manželku, jenže vztah nevydržel moc dlouho a herec se rozvedl. Svou druhou ženu potkal v divadle, problém byl, že to byla manželka jeho hereckého kolegy Langmilera!

Josef Langmiler svou ženu Ljubu velmi miloval a kudlu do zad od kamaráda nesl velmi těžce. Josef byl velmi přitažlivý, ženy na něj letěly, zatímco Jiří byl lovec, který nenechal žádnou sukni na pokoji. Nakonec ale ulovil právě ženu svého kolegy...

Adamíra byl povahou živel

Langmiler byl z odchodu Ljuby nešťastný a s Adamírou se nejednou servali! Nemělo to ale žádný efekt, Ljuba brzy s Jiřím otěhotněla. Odstěhovali se společně do Prahy a začali hrát v Realistickém divadle.

Jenže, Adamíra potvrdil svou pověst lovce žen! S Hanou Maciuchovou o sobě navzájem vždy hovořili jako o osudovém setkání. Naneštěstí, herec byl ženatý a pro Hanku nepřipadalo v úvahu jeho vztah rozbít!

"Já jsem byla buchta z Moravy, on byl ženatý a měl jedenáctiletého syna. Neuměla jsem si představit rozbít někomu manželství," vzpomíná Maciuchová na začátek své největší životní lásky! Nakonec ale láska zvítězila nad rozumem!

Langmiler přišel díky Adamírovi o svou ženu Ljubu

Maciuchová se s Adamírou scházela rok, mnohokrát se vztah snažila ukončit, jenže Jiří si nakonec vybral ji. Opustil svou druhou manželku a rozhodl se žít nový život.

Přestal vyhledávat společnost žen, Hanka pro něj byla vším a stejně to bylo i naopak! Dvacetiletý věkový rozdíl ani jeden z nich nepociťoval, velice se milovali. Rozdělila je až smrt Jiřího.

V roce 1993 podlehl herec rakovině páteře, pro Macicuchovou to byla hrozná rána. "Když mi Jiří zemřel, zhroutila jsem se. Nemohla jsem jíst, spát, vůbec nic tu bolest nemohlo utišit. On byl celý můj život," vzpomíná dojemně Hana na zesnulého milence. Jednu věc však nestihla a dones jí to tíží...

Pro Hanu byl Jiří celý svět, milovala ho nade vše

Adamíra se sice s Ljubou rozvedl, Hanku si ale vzít bohužel nestihl. Jeho nemoc jim nedovolila tento krok udělat, Hanka ale tvrdí, že jí to dodnes mrzí! Největší životní lásku si nepotvrdili u oltáře.

Maciuchová však na Jiřího nikdy nezapomene a vždy ho bude mít ve svém srdci. S jeho odchodem se nikdy pořádně nesmířila, musela ale jít dál.
Životního druha už ale Hanka nenašla, zůstala sama, nevdala se, ani se nestala matkou. Poslední roky se po jejím boku objevuje sympatický, uznávaný lékař Karel Valdauf.

Herečka však o svém soukromí nehovoří, takže vztah nijak veřejně neprezentuje, je však jasné, že o společnost nouzi nemá. Stejný vztah jako měla s Adamírou se však nedá opakovat a proto zůstal jejím jediným oficiálním partnerem...