Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Chladné vztahy u Adamcových: Rozvod stopli, přesto si nemůžou přijít na jméno

Jiří Adamec a Jana Adamcová
Jiří Adamec a Jana Adamcová
Zdroj: Lucie Vítková
Jiří Adamec a Jana Adamcová

Jiří Adamec a Jana Adamcová sice pozastavili rozvodové řízení, jejich vztahy jsou ale stále na bodu mrazu. Rodiče sedmnáctileté Jasmíny se měli sejít na premiéře nového muzikálu Ostrov Pokladů, kde jejich dcera hraje. Nakonec ale Adamcová ze zdravotních důvodů nedorazila a ze slov Adamce je jasné, že spolu nejsou vůbec v kontaktu a nemohou si přijít na jméno.

Jiří Adamec a Jana Adamcová nedávno pozastavili rozvodové řízení, to ale neznamená, že se zlepšil jejich vztah nebo by snad dokonce manželé uvažovali o návratu.

Krize ve vztahu přišla po dlouhých pětadvaceti letech vztahu, a to v době pandemie, kdy si Adamcovi začali lézt na nervy. Ačkoliv režisér krizi zprvu zlehčoval, brzy se ukázalo, že jeho žena měla jiný pohled na věc.

Neshody nakonec vyvrcholily tím, že Jana s dětmi zůstala v domě na Hanspaulce a Jiří se odstěhoval do Dejvic. Ani po třech letech od této události ale nejsou manželé oficiálně rozvedeni a hlavní důvodem je zdravotní stav moderátorky.

Pozastavený rozvod

"Máme za sebou s Jiřím první část rozvodu. Druhou část rozvodu jsem pozastavila z velmi osobního zdravotního důvodu, o kterém teď nechci mluvit. Proto jsem to zatím nechala být. Uvidíme, co bude dál," vysvětlila Jana Adamcová Blesku s tím, že se rozhodně nechystá k manželovi vracet.

Že nemají mezi sebou Adamcovi dobré vztahy, dokazují i slova režiséra, který velice stroze odpověděl na dotaz, proč se Jana nepřišla podívat na premiéru Ostrova pokladů, kde hraje jejich dcera Jasmína.

"Přijde Adamcová nebo Nováková, nevím, co používá," odvětil Adamec, který evidentně neměl ani tušení, že je jeho manželka nemocná.

Románek se synem Escobara

Jana Adamcová nedávno doslova šokovala veřejnost, když přiznala blízký vztah k synovi zesnulého narkobarona Pabla Ecobara.

Moderátorka za Sebastiánem Marroquínem dokonce vyrazila na výlet do Columbie. "Máme spolu krásný přátelský vztah, mám ho hodně ráda. Když se zamiluji, umím si představit vztah s kýmkoliv. Když miluji, tak hory přenáším. Ale vzdálenost mezi námi, jak geograficky, tak historicky i mentálně, je moc velká. Máme hluboký vztah, ale oba víme, že on patří tam a já sem," pěla nedávno Adamcová na syna mafiána chválu v rozhovoru pro CNN Prima News.

Ani tato událost příliš nepřispěla k dobré náladě mezi rozvádějící se dvojicí. Adamec totiž z nového kamaráda své manželky nebyl vůbec nadšený. 

Adamcovi neunesli krizi ve vztahu a čeká je rozvod

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky