Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ve 38 letech zemřela herečka Jessica Campbell: Spekuluje se o koronaviru

Jessica Campbell
Jessica Campbell
Zdroj: profimedia.cz

Filmový svět truchlí. Ve věku pouhých 38 let totiž zemřela americká herečka Jessica Campbell, kterou si diváci mohou pamatovat například z kultovního seriálu Machři a šprti. Její odchod do hvězdného nebe na sociální síti oplakala i její kolegyně a kamarádka Reese Witherspoon. 

Přestože si zahrála jen v několika málo filmech a kultovním seriálu, ve filmovém světě po sobě zanechala velkou stopu. Nyní herečka Jessica Campbell ve svých 38 letech za blíže nespecifikovaných okolností zemřela. K jejímu úmrtí došlo již 29. prosince, zprávu o hereččině smrti však sdílela její sestřenice Sarah Wessling ve čtvrtek. Podle Blesku s odkazem na zahraniční média Jessica pociťovala symptomy podobné chřipce. Spekuluje se tak o koronaviru. 

Začátek kariéry

Herečka Jessica Campbell se narodila 30. října 1982 a poprvé se na televizní obrazovce objevila ve svých deseti letech, když ztvárnila roli Jolie Cain v televizním filmu V nejlepším zájmu dětí. O sedm let později si zahrála dospívající dívku Tammy Metzler ve snímku Kdo s koho. Šlo o její první velkou roli a na stříbrném plátně se objevila po boku herců Reese Witherspoon a Matthewa Brodericka. Kritiky zaujala natolik, že byla za svou roli nominována na Independent Spirit Award pro nejlepší herecký debut. Stejně tak neunikla pozornosti Young Star Awards, ve kterých byla nominována v kategorii Nejlepší výkon mladé herečky v komediálním snímku. 

Jessica Campbell ve filmu Kdo s koho Jessica Campbell ve filmu Kdo s koho Zdroj: profimedia.cz

Kultovní seriál a odchod ze světa filmu

V roce 1999 se Jessice Campbell velmi dařilo. Objevila se totiž kromě filmu Kdo s koho také v dnes již kultovním seriálu Machři a šprti. V roce 2001 si zahrála jednu z hlavních rolí v dramatu Životní jistoty. Naposledy se před kamerou objevila ve snímku Junk. 

Později se herectví vzdala a rozhodla se stát naturopatkou. Přesto je Jessica Campbell díky svým rolím dodnes známá milionům diváků. 

Reese Witherspoon a Matthew Broderick ve filmu Kdo s koho Reese Witherspoon a Matthew Broderick ve filmu Kdo s koho Zdroj: profimedia.cz

Náhlá smrt

Na začátku roku 2021 šokovala rodina herečky zprávou o její smrti. Jessice Campbell bylo totiž pouhých 38 let. Dle informací zahraničních médií však herečka krátce před svou smrtí pociťovala příznaky podobné chřipce, a tak se nelze divit, že se okamžitě objevily spekulace o koronaviru. 

Smrt kamarádky a někdejší kolegyně na sociální síti Twitter oplakala herečka Reese Witherspoon. „Zlomilo mi to srdce. Spolupracovat s Jessicou na filmu Kdo s koho byla radost. Posílám všechnu svou lásku její rodině a blízkým,“ napsala herečka. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU