Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jessica Alba má recept na jarní detox

Jessica Alba má recept na jarní detox
Jessica Alba má recept na jarní detox
Zdroj: ČTK

Očistu těla, jakou si dopřává Jessica Alba, si můžete dovolit i vy. Ingredience na ni koupíte v každém obchodě se zeleninou. Tak proč to nezkusit? Její účinky uvidíte na pleti, vlasech i postavě.

Gwyneth Paltrow není jedinou herečkou, která nás učí zdravému životnímu stylu. A tak zatímco britská diva má svůj populární blog Goop, její americká kolegyně Jessica Alba napsala knížku The Honest Life. Ve zkratce – dočtete se v ní, jak zdravě jíst, jak ekologicky čistit a zařizovat domov a jak vybrat bezpečnou kosmetiku.

Ale i ten, kdo se spíš zajímá o to, jak to americká herečka dělá, že i po dvou dětech má postavu dvacetileté, si přišel před časem na své. Jessica Alba prozradila veřejnosti jednu důležitou přísadu do svého „elixíru mládí a krásy”. Recept na vlastní detoxikační smoothie. Je jejím nejoblíbenějším. Co dokáže? Účinně pročišťuje tělo, a tak čistí pleť a ozdravuje vlasy. Dodává energii a pomáhá i při shazování přebytečných kil.

Co k jeho přípravě potřebujete?

několik listů kapusty
pár stonků řapíkatého celeru
salátovou okurku
trochu zázvoru
jedno jablko
šťávu z citronu
vodu

Všechno vhoďte do mixéru a dobře rozmixujte. Kdo bude chtít smoothie dosladit, ať použije stévii. Podle Jessicy Alba je nejlepší pít ho každý den.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky