Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jennifer Lopez a Ben Affleck: Příběh jejich lásky dojímá k slzám

Ben Affleck a Jennifer Lopez
Ben Affleck a Jennifer Lopez
Zdroj: Profimedia
Ben Affleck a Jennifer Lopez

Stará láska nerezaví a Jennifer Lopez s Benem Affleckem jsou toho živým důkazem. Po téměř dvaceti letech, kdy plánovali svatbu, jsou opět spolu a šušká se, že tentokrát chtějí dojít až před oltář.

Jennifer Lopez a Ben Affleck se seznámili na natáčení filmu Láska s rizikem (v originále Gigli). Ačkoliv se stal snímek absolutním propadákem, mezi hlavními hrdiny to pořádně zajiskřilo.

V té době byla Jennifer Lopez podruhé vdaná za tanečníka Crise Judda. S ním se ale rozvedla a krátce na to zveřejnila, že tvoří pár s Affleckem. Až o mnoho let později zpěvačka přiznala, že tehdy s hercem nechtěli, aby jejich vztah byl veřejný.

Zásnubní prsten za miliony dolarů

V listopadu roku 2002 se Jennifer Lopez a Ben Affleck zasnoubili. Šťastná zpěvačka novinku prozradila v jednom z rozhovorů. Herec své milované tehdy koupil zásnubní prsten s 6,1 karátovým růžovým diamantem, který ho údajně vyšel na 2,5 milionu dolarů.

O rok později si pak společně zahráli v dalším filmu Táta na plný úvazek (v originále Jersey Girl), kde hrála Jennifer mrtvou manželku Bena. Film měl o dost větší úspěch, než jejich první společný snímek Láska s rizikem. V září roku 2003 odložili svatbu, na kterou již měli stanovený termín.

Důvodem byl údajně tlak a zvýšená pozornost médií kolem hvězdné veselky. Té se hrdličky nakonec vůbec nedočkaly a v lednu 2004 Jennifer oznámila prostřednictvím tiskového mluvčího definitivní rozchod.

Náplast na bolavé srdce

V červnu roku 2004 se Jennifer Lopez provdala za zpěváka a skladatele Marca Anthonyho. S hudebníkem má zpěvačka dvojčata, dceru Emmu a syna Maxe. V roce 2014 se jejich vztah rozpadl a Jennifer později ve své knize True Love napsala, že Marc byl hlavně náplastí na bolavé srdce, které jí zlomil Ben.

Bez partnerky nezůstal ani Ben Affleck, v roce 2005 se oženil s Jennifer Garner. Hollywoodský pár pak na svět přivítal tři děti, dcery Violet a Seraphinu a syna Samuela, přesto jejich manželství vydrželo pouhé tři roky.

Poté, co Jennifer Lopez zrušila své zasnoubení s Alexem Rodriguezem, se znovu dala dohromady s Affleckem. Herec byl několikrát spatřen u zpěvačky doma v Los Angeles. V květnu 2021 pak společně odletěli na dovolenou do Montany. V srpnu byl Affleck spatřen, jak ohlíží v klenotnictví zásnubní prsteny. O chvíli později Jennifer zveřejnila, že byla požádána o ruku. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky